DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Preparaty, środki do czyszczenia, pielęgnacji motocykla

ilość znalezionych towarów: 54

Kupno wymarzonego choppera, cruisera czy naked-bike’a to dopiero początek. Każdy właściciel dwukołowego pojazdu chce, by jego maszyna zawsze była lśniąca i czysta. Częste użytkowanie jednośladu naraża go jednak na zabrudzenia z błota, deszczu, żwiru oraz przetarcia wynikające z potencjalnych wywrotek. Warto zatem zawsze mieć pod ręką profesjonalne środki i preparaty do czyszczenia motocykla.

Dzięki oferowanym przez nas sprayom, preparatom oraz pastom czyszczącym i konserwującym do skóry, wszystkie elementy Twojej maszyny – począwszy od siodełka, a skończywszy na błotnikach i lusterkach będą zawsze lśniące. Wyglądający jak nowy pojazd znów będzie przykuwał spojrzenia innych osób, warto jednak pamiętać, że pielęgnacja motocykla to nie tylko dbałość o samego dwukołowca.

Konserwacja akcesoriów i ubrań

W naszym sklepie można znaleźć nie tylko środki umożliwiające czyszczenie motocykla, ale również preparaty do konserwacji i pielęgnacji akcesoriów i odzieży. Oferujemy między innymi profesjonalne pasty bezbarwne do butów, spraye do zamków błyskawicznych czy środki do pielęgnacji odzieży tekstylnej, skórzanej oraz kasków.