DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Skuter

ilość znalezionych towarów: 276

Ich zastosowanie pozwala na poprawę aerodynamiki, ponieważ owiewka do skutera chroni kierowcę przed dużą siłą wiejącego powietrza. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiału, który jest odporny na różnego rodzaju uszkodzenia i zarysowania.
Klientom oferujemy modele w wielu różnych kolorach – niebieskim, czerwonym, zielonym oraz żółtym, dzięki czemu dopasują ją do swojego jednośladu
Szyby do skutera chronią nie tylko przed wiatrem, ale również przed deszczem, dzięki czemu zwiększają nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort kierującego. Każdy produkt posiada specjalne mocowania za pomocą, których można łatwo przyczepić go do konkretnego pojazdu.
W naszym asortymencie dostępne są również owiewki czołowe, które są wyższe od tradycyjnych modeli, dzięki czemu jeszcze lepiej zabezpieczają przed działaniem zmiennych czynników atmosferycznych. Dostępne są w wersji przezroczystej lub przyciemnianej. Znajdziesz je w kilku różnych rozmiarach, tak aby znaleźć odpowiednią do swojego jednośladu.
Doskonale wiemy, że maksymalna prędkość tych jednośladów jest dużo mniejsza niż motocykli, warto jednak zainwestować w dostępne w naszym asortymencie owiewki, ponieważ, dzięki nim można cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą.
Nie bez powodu oferujemy tak duży wybór asortymentu. Różnego rodzaju akcesoria sprawiają, że każdy kierowca bez względu na model swojego pojazdu znajdzie odpowiednią szybę do swojego skutera.