DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Deflektory

ilość znalezionych towarów: 45

Przez długi czas uznawane były za niepozorne akcesoria, obecnie zyskują na popularności i powoli wracają do łask kierowców. Deflektory motocyklowe nazywa się również przedłużeniem przedniej szyby, ponieważ jest to dokładka, którą mocuje się na znajdującej się na pojeździe owiewce.
Jej zastosowanie sprawia, że strumień powietrza zostaje przekierowany nad kask, dzięki czemu twarz kierowcy jest jeszcze lepiej zabezpieczona przed silnym wiatrem i rozbijającymi się owadami. Co więcej, pozytywnie wpływa również na komfort jazdy, ponieważ zmniejsza także turbulencje oraz poziom hałasu.
Wyposażenie jednośladu w deflektor do szyby motocyklowej to także bardzo dobre rozwiązanie dla kierowców, którzy w wyniku intensywnego wiatru odczuwali zmęczenie, a także bóle kręgosłupa oraz szyi. Ich zastosowanie sprawia, że ciało kierowcy nie musi stawiać aż tak dużego oporu sile powietrza, dzięki czemu niwelowany jest również ból.
Dostępny w naszym asortymencie deflektor motocyklowy pozytywnie wpływa także na aerodynamikę jazdy. Większość modeli wykonana została z przezroczystego tworzywa pleksiglas, co pozwala na łatwe usunięcie zabrudzeń, a jednocześnie sprawia, że jest on trwały i wytrzymały na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.
Klientom oferujemy szyby do owiewek w wersji tradycyjnej, a także przyciemnianej, dzięki czemu każdy znajdzie akcesoria odpowiednie dla siebie. Popraw komfort jazdy razem z nami!