DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Opony

ilość znalezionych towarów: 12

Podczas wyboru ogumienia, trzeba wziąć pod uwagę, że będzie ono mieć znaczący wypływ na przyczepność, komfort jazdy, a także osiągi jednośladu. Zamawiając nowe opony do motocykla należy wziąć pod uwagę rozmiar wskazany przez producenta maszyny. Nasz sklep w ofercie posiada produkty nowe, pochodzące od znanych producentów, między innymi, Michelin, Motul czy Keiti.

W naszym sklepie można znaleźć także ogrzewacze do opon motocyklowych. Stanowią bardzo ważny element wyposażenia każdego, kto pragnie ścigać się na torze. Dzięki nim ogumienie już na początku będzie miało odpowiednią temperaturę, a co za tym idzie, będzie zachowywać się dokładnie tak, jak powinno, umożliwiając szybkie wchodzenie w zakręty i poprawne hamowanie.

Posiadamy także produkty dla osób, które chcą być przygotowane na nagłą awarię w trasie. Spraye oraz zestawy naprawcze, dostępne w naszym sklepie sprawią, że usterka nie będzie niosła za sobą ogromnych kłopotów. Nasze produkty pozwolą Ci samodzielnie dopompować oponę motocyklową, zakleić ją. Dostępne zestawy zawierają np. klej, klucze do drylowania, pojemniki ze sprężonym CO2, pokrowce, które chronią dłonie przed odmrożeniem w trakcie pompowania opony oraz wiele innych przydatnych produktów.