DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Przewody w Oplocie

ilość znalezionych towarów: 111

W jednośladach, zamiast tradycyjnych linek, wykorzystuje się przewody hamulcowe, odpowiedzialne za skuteczną pracę układu. Są one niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas zwalniania oraz nagłego zatrzymania jednośladu, zarówno podczas codziennej, jak i wyczynowej jazdy.

W większości maszyn, zakładane są gumowe przewody hamulcowe do motocykli, które nie zawsze zapewniają prawidłowe i długotrwałe funkcjonowanie układu. Dlatego warto rozważyć wymienienie ich na przewody hamulcowe w stalowym oplocie, które są znacznie bardziej wytrzymałe niż wersje gumowe.

W sklepie internetowym defender.pl dostępne są przewody hamulcowe motocyklowe renomowanej firmy HEL, które możesz dopasować niemal do każdego rodzaju maszyny.

Dlaczego warto wybrać wersje w stalowym oplocie?

Aby zapewnić optymalną pracę motocykla, warto zrezygnować z wersji gumowych, głównie ze względu na ich obniżoną wytrzymałość oraz możliwość zmniejszenia wydajności układu hamulcowego.

Warianty w stalowym oplocie, są znacznie bardziej trwałe niż wersje wykonane z gumy. Ponadto, nie zmieniają swojego kształtu wskutek użytkowania, zapewniając optymalne funkcjonowanie układu oraz bezpieczeństwo kierowcy i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Dlatego niektórzy producenci jednośladów, zalecają wymianę wersji gumowych na mniej podatne na uszkodzenia rozwiązania.

Dzięki wytrzymałym przewodom, możliwe jest zwiększenie efektywności i czasu reakcji maszyny, co jest ważne zarówno w przypadku dynamicznej, jak i codziennej jazdy, dlatego w naszym asortymencie przygotowaliśmy przewody hamulcowe w oplocie do motocykli, pochodzące od brytyjskiego producenta HEL.

Każdy zestaw dedykowany jest konkretnemu modelowi jednośladu, co pozwala dobrać je idealnie pod kątem danej maszyny. Wersje dostępne w naszej ofercie dostępne są w wielu kolorach, co pozwala dobrać rodzaj idealnie dopasowany do stylu motocykla. Akcesoria marki HEL to zarazem estetyczne, jak i wytrzymałe rozwiązanie, przez co są chętnie wybierane przez kierowców.