DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Akumulatory

ilość znalezionych towarów: 9

Są niezwykle istotnym elementem motocykla, zapewniającym jego odpowiednie funkcjonowanie Akumulatory do motocykli i wybór odpowiedniego modelu to często poruszany temat wśród miłośników jednośladów. Rodzaj elementu zasilającego będzie różnił się w zależności od wielu czynników. Dlatego warto zastanowić się, jaki model będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla posiadanej maszyny.

Jednymi z najpopularniejszych wariantów, dostępnych na rynku, są modele kwasowe oraz akumulatory żelowe do motocykli. W naszym sklepie internetowym dostępne są obie wersje, które można nabyć w atrakcyjnych cenach.

Akumulatory kwasowe

Są często wybierane przez właścicieli jednośladów. Doceniane są głównie za swoją funkcjonalność i dobry stosunek jakości do ceny. Mimo tego, że wymagają nieco większej kontroli ze strony kierowcy oraz regularnego uzupełniania elektrolitów przy pomocy wody destylowanej, należą do chętnie wybieranych rodzajów elementów zasilających, zapewniających zadowalającą pracę maszyny nawet w trudnych warunkach.

W naszym asortymencie dostępne są wersje kwasowe pochodzące od znanych producentów, takich jak m.in. Exide, Lamport czy Varta, które pozwolą na bezproblemowe użytkowanie jednośladu.

Akumulatory żelowe

Prezentowane wersje zapewnią komfort użytkowania. Wyposażone zostały w żelowe elektrolity, które nie wymagają uzupełniania, przez co należą do jednych z najbardziej popularnych wersji, wybieranych przez użytkowników motocykli. Wszelkie czynności konserwacyjne uniemożliwia również zamknięta budowa, która minimalizuje ryzyko wycieku.

Dodatkowo, wersje żelowe znalazły zastosowanie w jednośladach, ze względu na możliwość montażu pod różnym kątem nachylenia.

W naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiedni akumulator motocyklowy. Cena zależna jest od rodzaju i producenta. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego!