DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Błotniki

ilość znalezionych towarów: 905

Szukasz kompleksowego wyposażenia swojej dwukołowej maszyny? Dobrze trafiłeś. U nas każdy pasjonat maszyn jednośladowych znajdzie wszystkie akcesoria, które są niezbędne do bezpiecznego i komfortowego pokonywania zarówno krótkich, jak i bardzo długich tras. W naszej ofercie znajduje się między innymi szeroki wybór błotników motocyklowych.

Posiadamy przednie i tylne błotniki do motocykli produkowanych przez firmy renomowane na całym świecie – Aprilia, BMW, Ducati, Honda, Kawasaki, Suzuki czy Yamaha. Oferujemy artykuły wykonane z popularnego w przemyśle motoryzacyjnym tworzywa ABS. Materiał ten jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne – charakteryzuje się bowiem dużą twardością oraz udarnością. Dodatkowo, jest on odporny na działanie różnych temperatur, co sprawia, że doskonale spisuje się do produkcji różnego typu elementów w pojazdach.

Podstawową funkcją, jaką ma spełniać błotnik motocyklowy, jest ochrona przed rozrzucaniem zanieczyszczeń z nawierzchni. Miłośnicy maszyn dwukołowych wiedzą jednak doskonale, że elementy te pełną również funkcje estetyczne. Sprawiają one, że sam pojazd powiększa optycznie swoją powierzchnię i prezentuje się zdecydowanie bardziej okazale.

W naszym asortymencie można znaleźć nie tylko błotniki motocyklowe, ale również przedłużenia do nich. Wszystkie proponowane przez nas w tym dziale produkty do pojazdów jednośladowych sprzedajemy z dwuletnią gwarancją.