DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Custom

ilość znalezionych towarów: 16

Doskonale wiemy jak uciążliwy potrafi być wiatr podczas jazdy na jednośladzie, dlatego też w naszym asortymencie dostępne są szyby motocyklowe uniwersalne. Dołączone do nich komplety mocowań pozwalają na właściwe i stabilne umieszczenie ich z przodu pojazdu, a także zapewniają odpowiednią widoczność.
Owiewka uniwersalna pozwala znacznie zwiększyć komfort jazdy, zmniejszając siłę wiatru oraz deszczu. Jednocześnie jej zastosowanie sprawia, że pojazd wygląda bardziej profesjonalnie. W zależności od modelu można dopasować ją do jednośladów marek, takich jak Daelim, Harley Davidson, Honda, Kawasaki, Kymco, Suzuki oraz Yamaha.
Właściwe dopasowanie szyby ma ogromne znaczenie i wpływa na bezpieczeństwo kierowcy podczas jazdy. W przypadku pojazdów sportowych jest ona niezbędna, ponieważ pozwala zachować odpowiedni obieg powietrza, zmniejsza opór i poprawia komfort.
Szyba motocyklowa uniwersalna pozwala również na szybszą jazdę, jej brak zaczyna być odczuwalny już przy prędkości 120-130 km/h. Dlatego też jeśli jesteś fanem szybkiej jazdy to warto w taką osłonkę zainwestować. Doskonale sprawdzi się zwłaszcza dla kierowców, którzy wybierają się w dłuższe trasy i muszą być przygotowani na różne okoliczności. Nie znaczy to jednak, że miłośnicy sezonowej jazdy mają z niej rezygnować, dla nich także będzie przydatna.
W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór owiewek, dzięki czemu na pewno znajdziesz wśród nich tą, która doskonale dopasuje się do Twojego motocykla.