DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Hamulce

ilość znalezionych towarów: 877

W naszym asortymencie przygotowaliśmy niezbędne części, umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie pojazdu. Oferujemy klocki hamulcowe do motocykli, które zapewniają bezpieczeństwo zarówno podczas codziennej, jak i wyczynowej jazdy.

Sklep internetowy defender.pl proponuje akcesoria do jednośladów, pochodzące od sprawdzonych producentów, dostarczających wysokiej jakości części, które nie powodują uszkodzeń tarcz czy innych elementów maszyny.

Klocki hamulcowe do motocykli

Hamulce motocyklowe są jedną z najważniejszych części jednośladu, która zarazem jest narażona na dość szybkie zużywanie, a tym samym konieczność regularnego wymieniania, którego częstotliwość zależna jest od wielu czynników, w tym m.in. rodzaju maszyny, stylu jazdy czy pokonywanych odległości.

W naszym sklepie internetowym dostępne są zarówno części do wersji drogowych, jak i wyczynowych. Osiągi współczesnych modeli jednośladów są jednym z powodów, dla których elementy układu hamulcowego muszą być jednocześnie niezwykle wytrzymałe i odporne na eksploatację, jak i dostatecznie lekkie, dzięki czemu nie będą miały negatywnego wpływu na dynamikę jazdy oraz sposób użytkowania motocykla. Dlatego przygotowaliśmy klocki wyposażone w okładzinę organiczną bądź wykonaną ze spieków metali, które można dopasować odpowiednio do rodzaju maszyny.

Tarcze hamulcowe

Istotnym elementem każdego pojazdu są tarcze. W naszym asortymencie dostępne są wersje pochodzące od renomowanych marek w branży motoryzacyjnej, takich jak m.in. EBC Brakes, dostarczającej komponenty zarówno do wyczynowych, jak i szosowych maszyn.

W naszym asortymencie znajdziesz tarcze hamulcowe, dostępne w wielu modelach, które możesz dopasować do rodzaju i stylu motocykla. Prezentowane części posiadają zróżnicowane średnice, pozwalające na dobranie ich do niemal każdego modelu jednośladu.