DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Protektory łokciowe

ilość znalezionych towarów: 133

Przy różnego rodzaju wywrotkach oraz zderzeniach podczas jazdy pojazdem dwukołowym kończyny górne są tymi częściami ciała, które w największym stopniu narażone są na złamania, zwichnięcia oraz inne urazy. Z tego powodu każdy amator szybkiej jazdy przed wejściem na motocykl powinien zaopatrzyć się w profesjonalne ochraniacze motocyklowe na łokcie.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć różnego rodzaju, mniej lub bardziej zaawansowane ochraniacze łokci pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów. Oferujemy między innymi wentylowane produkty wykonane z elastycznej pianki Visco, motocyklowe ochraniacze na łokcie stworzone na bazie tkaniny zapewniającej komfort termiczny i posiadającej panele z zaawansowanej technologicznie dwuwarstwowej pianki oraz ergonomiczne, komfortowe artykuły dopasowujące się do kształtu ciała.

Posiadamy produkty, które gwarantują ochronę na poziomie 2, dzięki czemu zapewniają wyjątkowo solidne zabezpieczenie przed skutkami zderzeń i wywrotek. Dodatkowo, posiadają one dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne – nie niszczą się w wyniku zderzeń, dzięki czemu można z nich korzystać przez długi czas.