DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Zbroje i buzery

ilość znalezionych towarów: 134

Poniżej przygotowaliśmy niezwykle ważne elementy stroju, dzięki którym możliwe jest zabezpieczenie korpusu i klatki piersiowej przed urazami na wypadek kolizji. Oferujemy zbroje i buzery motocyklowe, które zapewnią bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi jednośladów, stanowiąc jednocześnie stylowe uzupełnienie stroju.

Zbroja motocyklowa

Tworzy ją zestaw ochraniaczy, zabezpieczający górne partie ciała, w tym korpus, barki, a niekiedy nawet łokcie, które w przypadku kontuzji narażone są na poważne obrażenia. W naszym asortymencie przygotowaliśmy pancerze motocyklowe pochodzące od renomowanych producentów, które będą zarazem bezpieczne, jak i wygodne dla użytkownika.

Do ich stworzenia wykorzystane zostały wytrzymałe i elastyczne materiały, zapewniające komfort i odpowiednią wentylację, zarówno podczas jazdy wyczynowej, jak i codziennego korzystania z jednośladu.

Buzer na motocykl

Kamizelki zakładane na korpus chronią klatkę piersiową, kręgosłup oraz brzuch przed urazami, mogącymi powstać wskutek wypadku. Stanowią połączenie miękkiej pianki oraz twardych protektorów, posiadających certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Nasze kamizelki posiadają regulację, pozwalającą na idealne dopasowanie ich do ciała. Dzięki temu, proponowane akcesoria zapewniają wygodę podczas jazdy, jednocześnie chroniąc poszczególne partie ciała.

Szeroka gama wzorów i wersji kolorystycznych sprawia, że każdy kierowca znajdzie pancerz bądź buzer jak najbardziej dopasowany do stylu jednośladu oraz własnych preferencji.