DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Bagaż

ilość znalezionych towarów: 9594

Ze względu na to, że motocykle nie posiadają zbyt wiele miejsca na bagaże, warto odpowiednio zaplanować na nich miejsce przeznaczone do przewożenia akcesoriów, zakupów czy innych przedmiotów. Dlatego też nasz sklep internetowy oferuje różnej wielkości torby i kufry motocyklowe wykonane ze skóry lub wytrzymałego i odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego.
Do zamocowania tego rodzaju bagażnika potrzebny jest dostosowany stelaż pod kufer. W naszym sklepie polecamy wyłącznie solidne konstrukcje ze stali, które będą służyły przez długie lata.
Asortyment uzupełniają różnego rodzaju plecaki, a także sakwy i torby motocyklowe na tył lub bok pojazdu. Wykonane są one z odpornego na przedarcia materiału. Do każdego artykułu dodajemy również specjalne paski montażowe, które zapewniają doskonałe dopasowanie do każdego modelu.
Uwielbiasz długie przejażdżki opostoszałymi drogami? W takich sytuacjach polecamy szczególnie tankbagi o różnych pojemnościach. Dzięki nim już nigdy nie będziesz miał problemu z brakiem paliwa w długiej trasie.