Certyfikat Rzetelności

DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Lusterka motocyklowe wsteczne

ilość znalezionych towarów: 341

Mówi się, że kierowcy powinni mieć oczy dokoła głowy. Powiedzenie to jest szczególnie trafne w przypadku posiadaczy szybkich maszyn dwukołowych. Choppery, cruisery i naked-bike’i nie zapewniają kierowcy takiej ochrony jak samochody, generują również znacznie większą prędkość. Bardzo duże znaczenie mają zatem lusterka motocyklowe, które umożliwiają lepsze orientowanie się w sytuacji na drodze i ułatwiają komunikację z pozostałymi członkami ruchu drogowego.

W naszym sklepie z akcesoriami do pojazdów jednośladowych można znaleźć różnego rodzaju lusterka motocyklowe, dlatego dokonując zakupu, warto najpierw zastanowić się, jakie będą odpowiednie do naszego pojazdu.

Czym się kierować przy wyborze?

Lusterka do motocykla powinny być dostosowane przede wszystkim do tego, jaką rozwija on prędkość. Przy bardzo szybkiej jeździe niezbędne będą warianty o bardziej opływowych kształtach, które zniwelują opory powietrza, amatorzy dwukołowców takich jak np. choppery mogą natomiast wybrać dłuższe modele, które sprawią, że maszyna będzie prezentowała się bardziej efektownie.

Barracuda, Oxford, Puig oraz SW-Motech to jedni z najlepszych producentów tych akcesoriów do motocykli. To między innymi produkty tych marek, dostosowane do maszyn m.in. Ducati, Aprilia, BMW czy Kawasaki, znajdziecie w naszej ofercie.