DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Intercomy

ilość znalezionych towarów: 230

Jeśli lubisz podróżować w grupie, nie musisz ograniczać swojej komunikacji z innymi do kilku gestów dłonią, a w przypadku jakichkolwiek problemów lub spraw do ustalenia, zjeżdżać na najbliższy parking. W naszym asortymencie posiadamy intercomy motocyklowe, które pozwolą Ci na rozmowę z jedną lub nawet kilkoma osobami na raz. Zastosowanie komunikatorów bezpośrednio przekłada się na większą przyjemność z jazdy. Dzięki nim można także rozmawiać z pasażerem albo słuchać muzyki.

W asortymencie posiadamy, między innymi, interkom motocyklowy Scala Rider Packtalk Slim Duo. Jest to najcieńszy komunikator motocyklowy, co w dużej mierze przekłada się na komfort płynący z jego użytkowania. Wyróżnia się także najdłuższym obecnie dostępnym zasięgiem, wynoszącym nawet do 1,2 km. Korzystanie z niego nie wymaga użycia dłoni, które mogą nadal bezpiecznie pozostawać na kierownicy. Urządzenie może być połączone ze smartfonem, co umożliwia np. słuchanie muzyki w trakcie jazdy.

Posiadamy także interkom BT GO JET Plug&Play Midland. Jest to urządzenie umożliwiające rozmowę maksymalnie dwóch osób. Posiada zasięg 200 metrów oraz bardzo wytrzymałą baterię, która po 2 godzinnym ładowaniu, wytrzymuje nawet 7 lub 8 godzin pracy. Jeśli chciałbyś sprawniej komunikować się z osobami, z którymi wyruszasz w trasę, czym prędzej zapoznaj się z nasza ofertą.

Warto zwrócić szczególną uwagę na model Scala Rider Packtalk Bold. Jest to pierwszy na świecie system posiadający technologię DMC. Jego zaletą jest wysoka jakość połączeń oraz bardzo duża pojemność baterii, pozwalająca na rozmowy trwające nawet do 13 godzin lub czas czuwania do nawet 7 dni.