DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Kamery

ilość znalezionych towarów: 11

Jedni kupują je dlatego, że nagrane przez nie filmiki mogą pomóc nam ustalić winowajcę w razie kolizji, innych przekonuje możliwość obejrzenia video ze swoich wypraw, w celu wyłapania błędów oraz poprawienia techniki jazdy. Są także osoby, które chcą mieć nagranie jako pamiątkę z podróży. Jest wiele powodów, które sprawiają, że kamery motocyklowe cieszą się wielką popularnością.

Wśród naszych produktów znajduje się kamera na motocykl TomTom Bandit Premium Pack, która umożliwia nagrywanie nawet trzech godzin materiału. Posiada także pilot zdalnego sterowania, uchwyt na kierownicę i przewód zasilający. W ofercie można znaleźć ten oraz wiele innych nowoczesnych modeli.

Można u nas nabyć nie tylko wideorejestrator na kask, ale także wiele przydatnych akcesoriów do niego. Posiadamy np. dodatkowy akumulator, którego czas pracy wynosi od 1 do nawet 5 godzin, a także zestaw obiektywów, który pozwoli wymienić soczewki bez użycia specjalistycznych narzędzi. W ofercie znajdują się również akcesoria, które pozwalają zamontować swój wideorejestrator na klatce piersiowej, na kasku lub kierownicy jednośladu.