DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Nawigacje GPS

ilość znalezionych towarów: 46

Pozwala na sprawne pokonanie długi tras, bez błądzenia po nieznanych drogach. Z nią nie zgubisz się nawet w trakcie długiej wyprawy. Zaletą większości nawigacji motocyklowych jest zabezpieczenie przed wilgocią, dzięki któremu urządzenie radzi sobie nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Jest też wyposażona w system uniemożliwiający przypadkowe odkręcenie i spadnięcie w trakcie jazdy. W asortymencie znajdują się lokalizatory GPS od producentów, takich jak TomTom, Navitel czy Garmin.

Wśród naszych produktów posiadamy np. model TomTom Rider 550, który wyróżnia się np. możliwością aktualizacji za pośrednictwem Wi-Fi. Posiada 4 rdzeniowy procesor, który pozwala na szybką i płynną pracę.

Firma Garmin oferuje wiele przydatnych akcesoriów oraz urządzeń np. lokalizator GPS zumo® 396 LMT-S. Jest on przystosowany do obsługi w rękawicach, ostrzega przed ostrymi zakrętami, fotoradarami oraz zdarzeniami na drodze i posiada mapy całej Europy.

W asortymencie naszego sklepu znajduje się również nawigacja motocyklowa Navitel G550. Posiada mapy 45 krajów Europy i pełną mapę Rosji, Ukrainy, Białorusi oraz Kazachstanu. Zapewnia dożywotną, darmową, aktualizację wszystkich map.

Te i wiele innych urządzeń można znaleźć w naszej ofercie.