DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Protektory bioder

ilość znalezionych towarów: 84

Wielu spośród posiadaczy maszyn dwukołowych to amatorzy szybkiej jazdy. Warto jednak pamiętać o tym, że wraz ze wzrostem prędkości jazdy zwiększa się ryzyko wywrotki lub wypadku. Poza zachowaniem koncentracji i uwagi na drodze należy zatem zadbać również o profesjonalne przygotowanie się do szybkiej jazdy po szosach. Współczesny rynek oferuje pasjonatom motoryzacji zaawansowane artykuły ochronne różnych części ciała, które w możliwie największy sposób zabezpieczają ciało kierowcy przed ewentualnymi złamaniami i urazami w wyniku wypadków.

W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju ochraniacze bioder motocyklowe – zarówno proste protektory bioder, jak również profesjonalne, krótkie lub długie elastyczne spodnie z panelami wykonanymi z wyjątkowo mocnych i wytrzymałych materiałów znajdującymi się na kości ogonowej, pośladkach, udach i biodrach.

Oferujemy również proste, wentylowane motocyklowe protektory bioder wykonane z elastycznej pianki Visco. Produkty te zapewniają ochronę na poziomie 2, co oznacza, przepuszczają maksymalnie 10kN siły uderzenia. W asortymencie posiadamy wyłącznie produkty pochodzące od renomowanych producentów, dzięki czemu nasi Klienci mają pewność, że zakupione protektory, ochraniacze i spodenki będą służyły skutecznie przez długi czas.