DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Koszule i bluzy motocyklowe z ochraniaczami (męskie, damskie)

ilość znalezionych towarów: 101

Jednym z największych wyzwań dla młodych pasjonatów maszyn dwukołowych jest – poza odpowiednim przygotowaniem pojazdu do drogi – wybór odpowiedniej bluzy dla motocyklistów z ochraniaczami. Choć pozornie może wydawać się to błahą sprawą, zadanie to wcale nie musi być takie proste. Ubranie, jakie włożymy na siebie przed ruszeniem w drogę, ma niebagatelny wpływ zarówno na nasze bezpieczeństwo, jak i komfort jazdy. Poza tym nie zapominajmy, że chcemy także wyglądać dobrze.

Koszula motocyklowa powinna być dobrana w zależności od kilku czynników, takich jak warunki atmosferyczne, typ maszyny, z jakiej korzystamy oraz nasze indywidualne preferencje. W naszym sklepie posiadamy różnego rodzaju kurtki, koszule i bluzy motocyklowe z ochraniaczami, dzięki czemu każdy posiadacz naked-bike’a, choppera czy cruisera znajdzie tutaj odzież spełniającą jego wymagania.

Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu bluzy?

Przede wszystkim warto ufać wyłącznie uznanym producentom, którzy dadzą nam pewność, że jazda będzie komfortowa i bezpieczna. W naszym sklepie posiadamy odzież motocyklową takich marek jak John Doe, Icon, Rev’it czy Alpinestars. Ubranie powinno być również dopasowana do warunków atmosferycznych – w słoneczne dni optymalnym rozwiązaniem będzie flanelowa koszula ze wzmocnionym materiałem w najbardziej narażonych na otarcia i uderzenia miejscach. Na gorszą pogodę warto natomiast wyposażyć się w wodoodporną, oddychającą kurtkę z ochraniaczami i kapturem o ergonomicznym kroju.

Warto zwrócić również uwagę na różne style oferowanej przez nas odzieży – do wyboru jest zarówno bluza motocyklowa z ochraniaczami o sportowym kroju, jak również casualowe, eleganckie koszule i kurtki.