DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Podgrzewane rękawice motocyklowe (na motor)

ilość znalezionych towarów: 6

Jeżdżąc w ekstremalnych warunkach pogodowych trzeba zaopatrzyć się w odpowiednie modele rękawic. Jeśli zwykłe wersje ocieplane to za mało ze względu na ujemne temperatury, warto zaopatrzyć się w podgrzewane rękawice motocyklowe. Są one przeznaczone dla motocyklistów jeżdżących na jednośladzie nawet w środku zimy w temperaturach oscylujących około zera i schodzących poniżej tych temperatur. W naszym sklepie dostępne są zaawansowane rękawice motocyklowe podgrzewane, wykorzystujące systemy grzewcze zasilane akumulatorami. Świetnie sprawdzą się w polskiej strefie klimatycznej, a także podczas dalszych wypraw na przykład do Skandynawii lub na południe Europy w górskie regiony. Wszystkie tego rodzaju rękawice motocyklowe z naszej oferty pochodzą od marek, które specjalizują się w sprzęcie najwyższej klasy. Są to firmy, takie jak Klim czy Macna, których nie trzeba przedstawiać fanom jednośladów.

Rękawice motocyklowe podgrzewane – jak to działa

Same rękawice podgrzewane motocyklowe wykonywane są z takich samych materiałów, co zwykłe wersje ocieplane. Są one wykonane zazwyczaj z kilku warstw. Warstwa zewnętrzne to przeważnie wysokiej klasy skóra lub dobrze dobrany materiał tekstylny. Wewnętrzne warstwy są zaś tak zaprojektowane, by zapewnić komfort użytkowania motocykliście, a jednocześnie efektywnie odprowadzać wilgoć zatrzymując ciepła wewnątrz rękawicy. Kluczem do zachowania komfortu cieplnego jest tutaj dobre dopasowanie materiałów i kroju rękawicy oraz precyzyjne wykonanie.

Rękawice motocyklowe podgrzewane mają jednak dodatkowe systemy grzewcze. Są one zasilane lekkimi akumulatorami, które w większości modeli są w stanie wytrzymać pracę od godziny do nawet 10 godzin. Jest to zależne od intensywności grzania oraz temperatury otoczenia. W wielu przypadkach można precyzyjnie określić intensywność grzania, by zachować trwałość baterii na dłużej. Obsługa takich rękawic jest bardzo łatwa, a posiadane baterie są tak umieszczone, by nie krępowały ruchów podczas jazdy. Same rękawice nie są dużo cięższe, niż zwykłe wersje.

Jednocześnie ich eksploatacja nie odbiega niczym od tego, jak trzeba obsługiwać się ze standardowymi rękawicami. Są tak samo wytrzymałe i solidne ze względu na wykorzystanie trwałych materiałów.

Podgrzewane rękawice motocyklowe w wielu wariantach

W naszym asortymencie można znaleźć rękawice motocyklowe podgrzewane w różnych wersjach kolorystycznych, a także w wariancie męskim i damskim, choć niektóre z nich mogą okazać się uniwersalne. Staramy się zapewnić jak największą gamę modeli jeśli chodzi o rozmiar, więc każdy znajdzie u nas wariant pasujący dla jego dłoni. Są to rękawice zaczynające się od rozmiaru XS, a kończące nawet na rozmiarze 4XXL gdyż dobrze wiemy, że dopasowanie rozmiaru jest kluczowe dla zachowania bezpieczeństwa podczas jazdy i komfortu.