Opinie użytkowników

Koszulka męska COMFORT WOOL BRUBECK
Opinia potwierdzona zakupem
Ocena5/5
ARKADIUSZ, KONIN
Koszulka doskonała ,po założeniu uśmiech na twarzy .Polecam!
Modeka Pasta do skóry 50ml
Opinia potwierdzona zakupem
Ocena5/5
Rafał, Janowiec Wielkopolski
Bardzo dobra pasta do dbania o odzież skórzaną, wydajna i bezwonna.
Kask szczękowy Caberg Tourmax biały połysk
Opinia niepotwierdzona zakupem
Ocena5/5
Paweł, Wrocław
Znakomity kask, który mam przyjemność użytkować od ponad miesiąca. Bardzo wygodny i stosunkowo cichy, z szerokim zakresem pola widzenia. Pinlock działa rewelacyjnie - w kasku można swobodnie oddychać bez obawy o zaparowanie wizjera. Montaż niefirmowego zestawu bluetooth jest prosty - zamontowałem zestaw Sena. Od wewnątrz w części szczękowej jest owalne zagłębienie na mikrofon na pałąku co bardzo się przydaje ponieważ kask jest zwarty i dobrze dopasowany do głowy. Wygląd zewnętrzny- wiadomo- kwestia gustu - wg mnie jest ekstra, a daszek "robi robotę". Dzięki niemu całość idealnie pasuje do motocykli typu "turystyczne enduro". Obsługa kasku w trakcie jazdy w rękawicach jest wygodna, wszystkie elementy są dobrze spasowane. Jedyny mankament jaki znalazłem to zbyt krótki pasek zapięcia kasku nawet po regulacji. Można go na szczęście wydłużyć przecinając zszyty koniec. Polecam.
Buty motocyklowe Gaerne G-Adventure Aquatech
Opinia niepotwierdzona zakupem
Ocena5/5
Paweł, Wrocław
Buty bardzo wygodne, odporne na warunki atmosferyczne, z praktycznym sposobem zapinania; mimo intensywnego użytkowania przez około 2 lata praktycznie nie widać śladów zużycia, jestem z nich bardzo zadowolony; opis produktu zgodny ze stanem faktycznym, dobry stosunek jakość cena; w moim przypadku idealnie pasował rozmiar o numer większy (myślę, że w tym modelu jest zaniżona numeracja); szczerze polecam.
Nakrętka centralna PROOBIKES BOG
Opinia potwierdzona zakupem
Ocena5/5
Marcin, Lelis
Nakrętka pasuje doskonale a zarazem ładnie wygląda :D i na kolejne zakupy nie trzeba było długo czekać własnie czekam na 2 paczkę :p pozdrawiam i polecam zakupy w sklepie Defender ;p
Rękawice motocyklowe Racer PSG 2
Opinia niepotwierdzona zakupem
Ocena5/5
Radosław, Michałowice
bardzo fajne, nie za zimne nie za ciepłe rękawice, na początku troche brudzą ręce wyściółka wewnętrzna ale są bardzo pozytywne
pixel