Opinie użytkowników

Koszulka termoaktywna Rukka Outlast
Opinia potwierdzona zakupem
Ocena5/5
najwygodniejsza bielizna na ciepłe dni

Rękawice motocyklowe skórzano-tekstylne REV’IT! Kodiak 2 GTX
Opinia potwierdzona zakupem
Ocena5/5
Produkt bardzo wysokiej jakości, jak przystało na markę REV'IT! Wykonany z najwyższej klasy materiałów i świetnie wykończony. Rękawice są ciepłe, a przy tym elastyczne i bardzo wygodne. Łatwo się je zakłada i zdejmuje. W ujemnych temperaturach palce dłoni potrzebują mimo wszystko dodatkowej warstwy docieplającej. Do regularnej jazdy zimowej lub na dłuższe trasy warto rozważyć rozmiar o oczko większy niż z tabelki, tak by zmieściły się pod spód rękawiczki polarowe.

Kurtka motocyklowa damska tekstylna REV’IT! Horizon 3 H2O czarno-czerwona
Opinia potwierdzona zakupem
Ocena5/5
Świetna kurtka z funkcją dopasowania. Fason z dłuższym tyłem bardzo mi odpowiada.

Stelaż boczny SW-Motech SLC do Aprilia Tuareg 660 (21-)/ Rally (24-) [na prawą stronę]
Opinia potwierdzona zakupem
Ocena5/5
OK

Stelaż boczny SW-Motech SLC do Aprilia Tuareg 660 (21-)/ Rally (24-) [na lewą stronę]
Opinia potwierdzona zakupem
Ocena5/5
OK.

Kask enduro Alpinestars SM7 Cast niebiesko-różowy-fluo połysk
Opinia potwierdzona zakupem
Ocena5/5
Produkt spełnia moje oczekiwania dobry wygląd dobrze leży na głowie polecam.