Opinie użytkowników

Szyba motocyklowa GIVI przezroczysta Honda NC 750 X (25-)
Opinia potwierdzona zakupem
Ocena5/5
MARIUSZ, WEJHEROWO
bardzo dobry wybór.
Torba na bak PRO GS Sw-Motech (pojemność:16-20 litrów) mocowana na tankringu PRO
Opinia potwierdzona zakupem
Ocena5/5
Ryszard, Falenty Nowe
Bardzo pakowny tankbag. Na Suzuki Vstrom 1050DE pasuje wprost idealnie swoim wyprofilowaniem. Polecam każdemu fanowi turystyki motocyklowej.
Rękawice motocyklowe Rebelhorn Defender czarno-szare-fluo
Opinia potwierdzona zakupem
Ocena5/5
Piotr, Puławy
🙂
Oparcie pasażera na kufer centralny TRAX ADV SW-MOTECH
Opinia potwierdzona zakupem
Ocena5/5
CECYLIA, CHEŁMŻA
super
Crashbary SW-Motech do Honda CB750 Hornet (22-)
Opinia potwierdzona zakupem
Ocena5/5
Dariusz, Białystok
Rewelacyjny wygląd, polecam 🤩
Kurtka motocyklowa tekstylna Rebelhorn Jax czarna
Opinia potwierdzona zakupem
Ocena5/5
Lech, Płock
Do wyboru miałem wiele kurtek meshowych - drogą selekcji wybrałem 3 do przymierzenia tj. od SHIMA, SECA i właśnie REBELHORN. SHIMA odpadła na starcie bo jest strasznie ciasna i niewygodna jak ktoś jest lekko atletycznej budowy tzn. ma więcej w klatce niż w pasie. SECA całkiem fajna kurteczka jednak porównując ją jakościowo do REBELHORN też odpadła - sterczące nitki, system ściągania w pasie czy sam gumowany napis na klatce wyglądający jakby miał za chwilę się odkleić. Sama kurtka REBELHORN leży na mnie na bardzo dobrze - nigdzie nie uwiera, jest miejsce w rękawach na biceps, nie wisi jak worek w pasie. Ilość miejsc przewiewnych to chyba 99% kurtki więc na lato sprawdzi się idealnie. Zamki są solidne i nie plastikowe, super się blokują i nie powinny się samoczynnie rozpinać. Ilość kieszeni jest wystarczająca a jedna wodoodporna sprawdzi się super na telefon i dokumenty. Mały szczegół a istotny - w dolnej części zamka jest osłona dzięki czemu nie porysujemy zamkiem baku. Na plus regulacje - w bicepsie na zatrzaski a w pasie i na końcach rękawów za pomocą rzepów. Kurtka z tyłu jest dłuższa więc o nerki możemy być spokojni natomiast z przodu jest sporo krótsza dzięki czemu przy złożonej pozycji na baku nie będzie się rolować i zaginać. W zestawie jest cienka wypinana membrana wiatro i wodoszczelna. Bardzo podoba mi się też wykończenie pod szyją bez zbędnych ściągaczy, pasków i rzepów które potrafią ostro drażnić szyję i podbródek. No i chyba najważniejsze - komplet ochraniaczy Level 2 - na łokcie, barki i plecy. Sama kurtka ma klasę AA. Zobaczymy jak się będzie sprawować po dłuższym czasie użytkowania ... jestem nastawiony optymistycznie i jak na razie mogę ją polecić.
pixel