DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Odzież motocyklowa

ilość znalezionych towarów: 5919

Odpowiednio dobrany ubiór motocyklisty świadczy nie tylko o jego guście, ale przede wszystkim o odpowiedzialnym podejściu do jazdy. Każdy dodatkowy element odzieży to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa podczas przemierzania długich, krętych tras. Odpowiednio dobrana kurtka skórzana lub tekstylna, spodnie motocyklowe buty czy solidne rękawice będą stanowić zabezpieczenie przed ewentualną kolizją, a także wpłyną na wygodę podczas jazdy.

Kompletna odzież dla motocyklisty powinna składać się również ze spodni oraz bluzy z wytrzymałych tkanin termoizolacyjnych, które zapewnią kierowcy odpowiednią temperaturę. Bezszwowa konstrukcja ubrań wpływa dodatkowo na komfort ich noszenia oraz większą swobodę jazdy.

Praktycznym rozwiązaniem jest zakup dwóch, trzech kompletów, które będą pasować do każdej aury panującej na zewnątrz. Ubrania dla motocyklisty dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. W naszym sklepie znajdziesz zarówno modele dla panów, jak i pań. Odzież pozyskujemy od sprawdzonych dostawców, którzy dbają o jakość oraz wytrzymałość swoich wyrobów