Kurtka tekstylna Seca Katana III czarna

Kurtka tekstylna Seca Katana III czarna
Kurtka tekstylna Seca Katana III czarna
2 lata gwarancji Raty 0%
549,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Szybkie zakupy 1-Click
(bez rejestracji)
Bezpieczne zakupy
30-dniowe prawo zwrotu
Zaproponuj własną cenę
Zapytaj o czas dostawy
Proszę wybrać rozmiar:
    Opis
    Seca Katana III to tekstylna kurtka wykonana z odpornego na przebicia i przetarcia materiału DuraTec®. Wyposażona jest w kilku warstwową oddychającą membranę Reissa która zapewnia wodoodporność oraz wiatroszczelność.  Membranę wykończono natomiast bardzo mocną poliestrową tkaniną AirMesh. Za bezpieczeństwo odpowiadają komfortowe w użytku protektory łokci i ramion CE SW poziomu 2 oraz dodatkowa kieszeń na protektor pleców (sprzedawany oddzielnie). Strategicznie rozmieszczone odblaski ReflexLite gwarantują widoczność podczas kiepskich warunków atmosferycznych i w nocy. Na zamku głównym znajdują się panele wentylacyjne wykonane w systemie RespirAir, odpowiedzialne za wymianę powietrza wewnątrz kurtki. Komfort zapewniają elastyczne panele przystosowane do pozycji motocyklisty. System regulacji w pasie, na rękawach i mankietach daje możliwość lepszego dopasowania. Dodatkowy zamek 360° pozwala na spięcie kurtki ze spodniami.

    Cechy kurtki Katana III:

    • Wykonana z odpornego na przetarcia i przebicia materiału DuraTec®
    • Protektory CE SW poziomu 2 na łokciach i ramionach
    • Kieszeń na protektor pleców CE
    • Zwiększające widoczność na drodze odblaski ReflexLite
    • Wypinana membrana Reissa® wykończona podszewką z materiału AirMesh - oddychająca, wodoodporna i wiatroodporna
    • System wentylacji RespirAir
    • Elastyczne panele przystosowane do pozycji jazdy
    • System regulacji w pasie, na rękawach i mankietach dla lepszego dopasowania
    • Funkcjonalne kieszenie zewnętrzne i wewnętrzne
    • Zamek 360° do spięcia ze spodniami

    Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy P.U.H Defender i Moto-Tour z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".

    Dane podstawowe
    Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
    KN MOTO NADOLNY SP. K.Więcej
    Adres: ul. Bukowska 50Kod pocztowy: 62-070Miasto: DąbrowaKraj: PolskaAdres email: info@seca.com.pl
    Płeć
    Męskie
    Membrana
    Tak
    Membrana wypinana
    Tak
    Podpinka ocieplająca
    Brak
    Zamek do spięcia ze spodniami
    Tak
    Protektory barków
    Level 2
    Protektory łokci
    Level 2
    Certyfikat bezpieczeństwa
    AAWięcej

    Odzież dedykowana do jazdy turystycznej. Poziom odporności materiału na ścieranie testowany przy prędkości 70 km\h

    Kolorystyka
    Czarny
    Zakres temperatur
    Od 10 stopni do 25 stopni Celsjusza

    2 lata gwarancji

     

    Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta. Warunki gwarancji i termin jej obowiązywania wskazane są w dokumentach gwarancyjnych produktu. Szczegółowe warunki i zasady zgłaszania reklamacji dostępne są w regulaminie naszego sklepu.

    Twoja ocena:
    5/5
    Dodaj własne zdjęcie produktu:
    Masz pytania?Zadaj pytanie korzystając z formularza lub zadzwoń do nas.
    Zapytaj o produkt
    Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
    Kurtka tekstylna Seca Katana III czarna
    RozmiarObwód klatki piersiowej (cm)Obwód talii (cm)Obwód bioder (cm)
    Obwód klatki piersiowej (cm)
    Obwód talii (cm)
    Obwód bioder (cm)
    48/S90-9476-8391-94
    56/XXL113-118101-105115-119
    60/4XL126-130112-116126-131
    Sugerowany rozmiar
    Swobodnie dopasowany rozmiar
    pixel