Rękawice motocyklowe Shima STX 2.0 czarno-czerwone

Rękawice motocyklowe Shima STX 2.0 czarno-czerwone
Rękawice motocyklowe Shima STX 2.0 czarno-czerwone
Rękawice motocyklowe Shima STX 2.0 czarno-czerwone
Rękawice motocyklowe Shima STX 2.0 czarno-czerwone
6 lat gwarancji Raty 0%
Rozmiar
259,00 zł
brutto / para
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / para+Infinity%
Cena regularna: / paraInfinity%
Szybkie zakupy 1-Click
(bez rejestracji)
Bezpieczne zakupy
Darmowy zwrot
30-dniowe prawo zwrotu
Zaproponuj własną cenę
Zapytaj o czas dostawy
Proszę wybrać rozmiar:
    Opis

    Kolekcja marki Shima zwiększyła się o nowy model turystycznych rękawic motocyklowych STX 2.0, które oferują zaawansowaną ochronę oraz wysokim poziom komfortu. Pod względem konstrukcyjnym rękawice uszyte ą z wysokiej jakości miękkiej i odpornej na ścieranie koziej skóry, która w wielu obszarach jest perforowana. Zapewnia to nie tylko świetną ochronę w razie szlifu po asfalcie, ale także komfortową jazdę w cieplejsze dni. Proces wentylacji wspomagany jest przez meshowy panel znajdujący się na nadgarstku. Rękawice motocyklowe STX 2.0 wzmocnione są dodatkową warstwą trwałej skóry oraz podwójnymi szwami. W awaryjnej sytuacji ochronę gwarantują twarde protektory kostek oraz amortyzująca pianka ArmorPlus zastosowaną w miejscach uderzenia. Mocny i pewny chwyt zyskujesz , dzięki antypoślizgowej wstawce w obszarze styku dłoni z kierownicą. Miłym akcentem są panele dotykowe Touch Tip™ do obsługi smartfona oraz wycieraczka do wizjera. Model ten charakteryzuje się długim mankietem z mocnym zapięciem na rzep.


    Cechy rękawic motocyklowych Shima STX 2.0:

    • Wysokiej jakości naturalna kozia skóra
    • Przewiewny materiał na nadgarstku
    • Perforacja na grzbiecie, mankiecie, kostkach i palcach
    • Przegubowa konstrukcja
    • Wzmocniony brzeg i dłoń z z Digital Leather
    • Twarde ochraniacze kostek
    • Pianka amortyzująca ArmorPlus
    • Antypoślizgowa wstawka w części chwytnej
    • Wewnętrzne szwy
    • Elastyczny nadgarstek
    • Długi mankiet z mocnym zapięciem na rzep
    • Wycieraczka do wizjera na palcu wskazującym i kciuku
    • Panel Touch Tip™ do ekranów dotykowych na palcu wskazującym i kciuku
    • Skład: 80% kozia skóra, 14% poliester, 6% inne
    Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy P.U.H Defender i Moto-Tour z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".
    Parametry
    Dane podstawowe
    Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
    Shima Kalinowski Spółka KomandytowaWięcej
    Adres: Aleja Jana Pawła II 80/lok 39Kod pocztowy: 00-175Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: biuro@shima.pl
    Płeć
    Męskie
    Protektor kostek
    Twardy
    Materiał
    Skóra kozia
    Membrana
    Brak
    Kolorystyka
    Czarny
    Czerwony
    Dopasowanie
    Regularne
    Styl jazdy
    Turystyka
    Przeznaczenie
    Cały sezon
    Wentylacja
    2/4
    Gwarancja

    Program dodatkowej gwarancji SHIMA


    Gwarancja do 6 lat to program, który obejmuje wszystkie produkty marki Shima zakupione w naszym sklepie w pełnej sugerowanej cenie detalicznej.

    Wystarczy, że zarejestrujesz swój produkt do 30 dni od daty zakupu, a przedłużysz swoją gwarancję z 2 do aż 6 lat!!


    Gwarancja obejmuje naprawę produktu przeprowadzoną w sposób przywracający pełną użyteczność.

    Jeżeli taka naprawa nie będzie możliwa, zaproponujemy Ci nowy produkt z aktualnej kolekcji z 50% zniżką!

     

     

    Co trzeba zrobić, aby skorzystać z programu?

    Kupić produkt marki SHIMA w pełnej sugerowanej cenie detalicznej. Zarejestrować zakup na stronie 6lat.shima.pl.

    Ile kosztuje udział w programie?

    Nic. Program jest całkowicie darmowy.

    Ile mam czasu na rejestrację produktu?

    30 dni od dnia zakupu.

    Jak zgłosić reklamację?

    Jeżeli problemy pojawią się przed upływem 2 lat, reklamację zgłaszasz w naszym sklepie. Po upływie 2 lat zgłoszenia dokonujesz za pomocą formularza na stronie 6lat.shima.pl.

    Dodaj opinię (0)
    Twoja ocena:
    5/5
    Dodaj własne zdjęcie produktu:
    Masz pytania?Zadaj pytanie korzystając z formularza lub zadzwoń do nas.
    Zapytaj o produkt
    Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
    Rękawice motocyklowe Shima STX 2.0 czarno-czerwone

    Rękawice muszą ściśle przylegać do dłoni, ale nie mogą jej uciskać.
    Jeśli chodzi o rękawice skórzane, najlepiej wybrać bardziej dolegającą do dłoni rękawicę, ponieważ z czasem skóra rozciągnie się, po czym idealnie dopasowuje się do kształtu dłoni. 
    Rękawice na zimę muszą być odrobinę luźniejsze, aby powietrze miało miejsce w środku w warstwie ocieplającej, zapewniając ciepło.

    RozmiarObwód dłoni (cm)
    RozmiarObwód dłoni (cm)
    Obwód dłoni (cm)
    RozmiarSObwód dłoni (cm)19-20,3
    RozmiarMObwód dłoni (cm)20,3-21,6
    RozmiarLObwód dłoni (cm)21,6-22,9
    RozmiarXLObwód dłoni (cm)22,9-24,1
    RozmiarXXLObwód dłoni (cm)24,1-25,4
    Rozmiar3XLObwód dłoni (cm)25,4-27,9
    Sugerowany rozmiar
    Swobodnie dopasowany rozmiar
    Zapisz na liście zakupowej
    Stwórz nową listę zakupową
    pixel