Crashbary SW-Motech Suzuki V-Strom 800/ DE (23-) czarne
Gmole wykonane z rur stalowych są pokryte odporną na warunki atmosferyczne i korozję czarną powłoką proszkową, pasującą do Suzuki V-Strom 800DE. Wykańczanie powierzchni odbywa się w najnowocześniejszym zakładzie w zakładzie SW-MOTECH w Brnie w Czechach.
Gmole firmy SW-MOTECH zapewniają niezbędne dodatkowe bezpieczeństwo zbiornika, owiewki i komponentów. Zaprojektowane specjalnie dla wybranego modelu motocykla, akcesoria te idealnie dopasowują się do linii pojazdu i zapewniają optymalny prześwit na zakrętach. Systemy mocowania umożliwiają niezawodny i łatwy montaż w oryginalnych punktach mocowania.
Informacje o produkcie:
- crashbary marki Sw-motech
- zapewniają niezawodną ochronę zbiornika, owiewki i komponentów
- wykonane z wytrzymałej stali
- bardzo stabilna konstrukcja, dostosowana do długości pega motocykla
- odporna na warunki atmosferyczne i korozję powłoka proszkowa w kolorze czarnym
- zoptymalizowany kąt pochylenia
- precyzyjne dopasowanie
- współgrają ze stylistyką motocykla
- proste mocowanie do istniejących punktów montażowych na ramie
- materiał: stal
- powierzchnia: malowana proszkowo
- kolor: czarny
- waga: ok. 4,3 kg
W zestawie:
- 2 crashbary (na lewą i prawą stronę)
- materiały montażowe.
- instrukcja montażu.
![]() |
Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta. Warunki gwarancji i termin jej obowiązywania wskazane są w dokumentach gwarancyjnych produktu. Szczegółowe warunki i zasady zgłaszania reklamacji dostępne są w regulaminie naszego sklepu.















