MOCOWANIE TABLICY Z REGULACJĄ BARRACUDA BMW S 1000 R [14-]
Kod produktu: 
BS1104-15*
Zaproponuj własną cenę
Zapytaj o czas dostawy
Zadzwoń
Opis
W firmie BARRACUDA można znaleźć tylko i wyłącznie ekskluzywne produkty marki, nie ma produktów konwencjonalnych. Produkcja większości wyrobów odbywa się we Włoszech i za granicą w zależności od charakterystyki każdego produktu. Produkty są zaprojektowane w 100% przez markę BARRACUDA i produkowane w zakładach o wysokich kwalifikacjach. Firma BARRACUDA spełnia najwyższe standardy jakości ISO 9001.

- Wysokiej klasy mocowanie tablicy rejestracyjnej wykonane z aluminium anodowanego
- Kolor czarny
- Posiada regulację pochylenia ze stali nierdzewnej.
- W zestawie otrzymujesz wszystkie śruby, podkładki oraz część wymienną która znajduje się pod siedzeniem.
- Gotowy komplet do zamontowania, bez przeróbek oryginalnych części motocykla.
- Mocowanie nie jest kompatybilne z oryginalnymi kierunkowskazami oraz podświetleniem tablicy rejestracyjnej. Te elementy powinny być dokupione oddzielnie.
Pasuje do:
- BMW S 1000 R [14-]
Dane podstawowe
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Barracuda srlWięcej
Adres: 
													Via Baldanzese, 241Kod pocztowy: 50041Miasto: Calenzano (FI)Kraj: WłochyAdres email: tecnico@barracudamoto.it
KONFIGURATOR
Mocowanie tablicy rejestracyjnej
|  | 
Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta. Warunki gwarancji i termin jej obowiązywania wskazane są w dokumentach gwarancyjnych produktu. Szczegółowe warunki i zasady zgłaszania reklamacji dostępne są w regulaminie naszego sklepu.
 
Zapytaj o produkt


![MOCOWANIE TABLICY Z REGULACJĄ BARRACUDA BMW S 1000 R [14-]](/hpeciai/7dbadf06d14c70e758072a24c75734b4/pol_ps_MOCOWANIE-TABLICY-Z-REGULACJA-BARRACUDA-BMW-S-1000-R-14-94183_1.jpg)
![MOCOWANIE TABLICY Z REGULACJĄ BARRACUDA BMW S 1000 R [14-]](/hpeciai/1e38c4849b18c89a6ae67b14ba32d9de/pol_pl_MOCOWANIE-TABLICY-Z-REGULACJA-BARRACUDA-BMW-S-1000-R-14-94183_1.jpg)
