DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Buty motocyklowe męskie i damskie

ilość znalezionych towarów: 1044

Odpowiednio dobrane buty dla motocyklisty to podstawa. Ich wybór to jednak dość trudne i żmudne zadanie, na które warto poświęcić nieco więcej czasu. Wiele zależy od tego, jaki typ jazdy preferujesz i co jest celem Twojej podróży. Ciężkie obuwie będzie kiepskim rozwiązaniem na późniejszy spacer po mieście, natomiast cieńsze i lżejsze modele nie sprawdzą się podczas długiej jazdy, w trakcie której zacznie padać deszcz. Podczas wyboru butów kieruj się zatem przede wszystkim ich funkcjonalnością oraz wytrzymałością.

Właściwie wybrane buty motocyklowe powinny zapewnić bezpieczeństwo oraz odpowiednią wentylację. Szczególnie wart polecenia jest dostępny w naszym sklepie model Sidi Adventure wyprodukowany ze skóry doskonałej jakości, który dodatkowo zaopatrzony został w wodoodporną membranę chroniącą przed przemakaniem. Tego typu obuwie dla motocyklisty jest bardzo elastyczne, dzięki czemu nie ogranicza możliwości ruchu podczas jazdy. Sidi Adventure skutecznie zabezpieczy piętę oraz kostkę przed zwichnięciem w razie upadku.

Jednak Sidi Adventure to nie jedyny typ obuwia dostępny w naszym sklepie. Oferujemy również pozostałe modele zarówno w klasycznych, jak i futurystycznych fasonach.