DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Sakwy

ilość znalezionych towarów: 354

Ich zastosowanie pozwoli nie tylko wygodnie przewieźć rzeczy, ale w razie potrzeby także sięgnąć po nie podczas jazdy. Klientom oferujemy sakwy motocyklowe boczne i tylne. Wszystkie z nich zostały wyposażone w dużą liczbę kieszeni, dzięki czemu można w nich pomieścić wiele rzeczy, a jednocześnie zapamiętać gdzie co zostało schowane.
Montaż każdej z nich wymaga odpowiedniego stelaża bocznego lub tylnego, a jeśli chcesz jeszcze lepiej zabezpieczyć przewożony bagaż to dobrze sprawdzą się dodatkowe paski. Oferowane przez nas sakwy do motocykla wykonywane są z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów, do większości dołączony jest także wodoszczelny pokrowiec.
W asortymencie posiadamy produkty o rożnej pojemności zarówno te małe o pojemności 10 litrów, a także duże nawet o pojemności ponad 40 litrów. Poza tradycyjnymi modelami oferujemy również te bardziej eleganckie, które po odczepieniu doskonale sprawdzą się do noszenia w nich dokumentów do pracy.
Sakwy boczne doskonale sprawdzą się na co dzień, jak i podczas przewożenia większej ilości rzeczy. Dzięki temu, że każdą z nich umieszcza się po jednej stronie jednośladu zachowana zostaje równowaga, co sprawia, że ciężar nie utrudnia jazdy.
Niektóre modele posiadają także specjalne przegródki, w których można umieścić mapę, a także odblaskowe elementy, które zwiększają widoczność kierowcy na drodze. Dzięki temu, że każda kieszeń jest zapinana na zamek można bez obaw przewozić w nim klucze, dokumenty i inne niezbędne przedmioty. Sprawdź naszą ofertę i znajdź najlepszą sakwę motocyklową dla siebie.