DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Szelki motocyklowe

ilość znalezionych towarów: 17

Wygoda i komfort osoby jadącej dwukołowym pojazdem mają niebagatelne znaczenie dla jej bezpieczeństwa – jeśli bowiem nic Ci nie przeszkadza i nie odwraca Twojej uwagi, możesz skupić się wyłącznie na tym, co dzieje się na drodze. Aby tak było, niezbędna jest profesjonalna odzież – mamy tutaj na myśli zarówno wygodne, elastyczne spodnie, bluzy i koszule, jak również akcesoria, takie jak wytrzymałe paski i szelki motocyklowe.

Dlaczego warto je kupić?

Chociaż dla wielu mniej doświadczonych osób pozornie mogą się one wydać mało ważne, wyjadacze i pasjonaci szybkości potwierdzą, że szelki dla motocyklisty odgrywają bardzo ważną funkcję. W naszym sklepie internetowym posiadamy akcesoria pochodzące od uznanych w branży producentów: Buse, Dainese, Oxford, Rev’it czy Rukka.

Pozycja, jaką przyjmuje kierowca jadący dwukołowcem, sprawia, że szelki motocyklowe często są niezbędnym wyposażeniem. Komfort zapewnia nie tylko wytrzymały materiał i elastyczne, regulowane ramiączka, ale także zamek, który umożliwia trwałe i mocne łączenie akcesoriów ze spodniami.