DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Saszetki i torby

ilość znalezionych towarów: 197

Na narzędzia, do przechowywania smartfona, a także do założenia na biodro. Torby motocyklowe dostępne w naszej ofercie to różne modele, które znacznie ułatwiają przewożenie różnego rodzaju przedmiotów i niezbędnych narzędzi.
Doskonale wiemy, że podczas jazdy na jednośladzie należy być gotowym na różnego rodzaju zmiany warunków atmosferycznych, dlatego też w naszym asortymencie znajdziesz wodoodporne pokrowce na mapy, które umożliwią sprawdzenie lokalizacji nawet w deszczu.
Oferujemy również wodoodporne torby do motocykla na smartfony. Umożliwiają one obsługę telefonu bez zdejmowania pokrowca i chronią go podczas jazdy w deszczu.
Jeśli lubisz mieć wszystkie niezbędne przedmioty pod ręką, to na pewno spodobają Ci się saszetki na biodro. Każda z nich posiada specjalny silikonowy pasek, który sprawia, że torba utrzymuje się na nodze i nie przesuwa podczas jazdy co jest bardzo ważne ze względów bezpieczeństwa.
Jednak praktyczne saszetki motocyklowe to nie wszystko, w razie poważnej awarii warto mieć ze sobą narzędzie, za pomocą których naprawisz usterkę. W naszej ofercie dostępne są kufry, które za pomocą specjalnych pasków możesz przymocować ją do swojego jednośladu.
Dostępne w naszym asortymencie produkty zostały stworzone po to, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort podróży i znaleźć rozwiązania, które sprawią, że kierowca będzie gotowy na różne niespodziewane okoliczności.