DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Ochrona

ilość znalezionych towarów: 762

Szybka jazda motocyklem to gwarancja porządnej dawki adrenaliny, dla której warto czasem dodać więcej gazu. Wiąże się ona jednak z podwyższonym ryzykiem, przed którym warto się uchronić. Jako kierujący jednośladem nie posiadasz dodatkowych środków zabezpieczających przed kolizją, w związku z czym Twoje ciało narażone jest na uszkodzenie w razie wypadku.

Specjalna odzież o wzmacnianych szwach wyprodukowana z solidnych, twardych tworzyw zapewni Ci bezpieczeństwo podczas podróży i zminimalizuje ryzyko powstania urazu w trakcie ewentualnej kolizji. Ochrona dla motocyklisty to podstawa, o którą należy zadbać przed podjęciem podróży. Warto poświęcić nieco czasu na wybór tego odzieżowego niezbędnika.

W naszym sklepie znajdziesz wszystko czego potrzeba, by zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Kompletne zestawy ubrań, usztywniane zdroje oraz protektory na plecy, solidne rękawice, slidery, ochraniacze klatki piersiowej czy osłony na kolana i łokcie – wszystkie te elementy zabezpieczenia powinny pojawić się w asortymencie każdego motocyklisty. Posiadamy wiele atrakcyjnych modeli, które możesz dopasować zgodnie ze swoim gustem oraz rozmiarem. Nie tylko zadbasz o bezpieczeństwo, ale także o stylowy wygląd.