DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Stopery, zatyczki do uszu motocyklowe

ilość znalezionych towarów: 6

Odpowiedni ubiór zapewniający komfort jazdy i ochronę ciała, doświadczenie osoby prowadzącej maszynę dwukołową czy technika jazdy to czynniki, do których przywiązuje się największą wagę w kontekście bezpieczeństwa kierowcy. Należy jednak pamiętać, że osoby często korzystające z pojazdów jednośladowych narażone są na hałas o dużej intensywności, który spowodować może nawet utratę słuchu.

Recepta na hałas podczas jazdy

Przy szybkiej jeździe kierowcy narażeni są przede wszystkim na szum wiatru. Należy pamiętać jednak również o hałasie generowanym przez silnik, tłumik, turbulencje przy kasku i elementy zaburzające aerodynamikę. To wszystko sprawia, że w wielu przypadkach nieocenione stają się stopery motocyklowe. Oferowane przez nas zatyczki do uszu na motocykl to uniwersalne i praktyczne akcesoria, które pozytywnie oddziałują na zdrowie kierowcy oraz pomagają mu skupić się na prowadzeniu pojazdu.

W naszym sklepie znajdują się nie tylko zatyczki do uszu motocyklowe – posiadamy również gadżety do nich: pojemniki i etui na stopery oraz spraye czyszczące.