Certyfikat Rzetelności

DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Tankbagi

ilość znalezionych towarów: 1323

Doskonale sprawdzą się w przypadku kierowców podróżujących na długich trasach. Tankbagi motocyklowe to niezwykle funkcjonalne torby, w których można bezpiecznie przewozić zapas paliwa, a także inne niezbędne przedmioty.
W naszym asortymencie znaleźć można wiele przydatnych akcesoriów. Jednym z nich jest pierścień, który pozwala na przymocowanie torby do zbiornika paliwa i jej wygodnego napełnienia, a następnie szybkiego demontażu. Podstawowy element wyposażenie stanowi natomiast uchwyt, który mocuje się z tyłu jednośladu, a następnie do niego przyczepia torby.
W asortymencie dostępne są dodatki do modeli tankbag Oxford, Givi oraz Kappa, dzięki czemu, każdy miłośnik jazdy na jednośladzie znajdzie odpowiedni dla siebie. A dla najbardziej wymagających klientów mamy tankbag, który można zasilać za pomocą akumulatora, dzięki czemu nigdy nie zabraknie Ci energii.
W zależności od modelu wśród naszych produktów znajdziecie te posiadające praktyczne i szczelne kieszenie zapinane na zamek, a także dużą ilość przegródek wewnątrz torby, które znacznie ułatwią utrzymanie porządku.
Jednak to nie wszystko, ponieważ oferujemy także produkty wyposażone w odblaski zwiększające widoczność na drodze, a także miejsce na mapę.