DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Plecaki motocyklowe, na motor

ilość znalezionych towarów: 155

Wszyscy pasjonaci aktywnego spędzania wolnego czasu znajdą u nas profesjonalne wyposażenie, które będzie wyjątkowo przydatne podczas różnego rodzaju wypraw, wycieczek, przejażdżek czy wędrówek. W asortymencie posiadamy między innymi szeroki wybór toreb turystycznych i plecaków motocyklowych pochodzących od renomowanych na całym świecie producentów, takich jak Held, Alpinestars, Ogio, Kappa czy Oxford.

Każdy oferowany przez nas plecak motocyklowy jest przystosowany do długiego użytkowania na świeżym powietrzu. Większość z modeli wykonana jest z wodoodpornych materiałów, takich jak tkanina PVC (poliester). Dzięki temu wewnątrz torby można przechowywać najróżniejsze produkty (spożywcze, elektroniczne, ubrania) bez obawy, że ulegną one przemoczeniu lub zniszczeniu. Dodatkowo, akcesoria są również odporne na kurz. Dzięki tym właściwościom, artykuły takie jak plecak na motocykl Alpinestars, Held czy Ogio mogą być z powodzeniem używane również do jazdy na rowerze oraz podczas pieszych wędrówek i wspinaczek górskich.

Aby zagwarantować torbom jak największą funkcjonalność, producenci wyposażyli je w dodatkowe kieszenie i przegrody, w których można przechowywać podręczne przedmioty czy butelki z wodą. Istotnym atutem – szczególnie w przypadku plecaków na motocykl lub rower – są również elementy odblaskowe, które znacznie zwiększają bezpieczeństwo kierowcy na szosie w ciągu nocy. Oferowane przez nas torby Alpinestars, Ogio czy Held posiadają ponadto regulowane lub odpinane ergonomiczne szelki oraz paski, dzięki czemu w prosty sposób całość można dopasować do konkretnej sylwetki.