DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Slidery

ilość znalezionych towarów: 94

W naszym asortymencie przygotowaliśmy akcesoria dla miłośników jazdy jednośladem, które w zależności od rodzaju będą skutecznym zabezpieczeniem poszczególnych części maszyny oraz stroju motocyklisty. Oferujemy slidery motocyklowe, dostępne w wielu wersjach, które można dopasować niemal do każdego modelu jednośladu oraz kombinezonu.

Slidery motocyklowe

Przygotowaliśmy elementy, dzięki którym możliwe będzie zabezpieczenie silnika przed uszkodzeniami powstającymi w przypadku wypadku lub wywrócenia maszyny. W naszym sklepie internetowym dostępne są slidery w wielu wersjach, które można dopasować odpowiednio do modelu jednośladu.

Ochraniacze dostępne w naszym sklepie internetowym, wykonane zostały z trwałego, a zarazem lekkiego włókna węglowego, które skutecznie chroni silnik, jednocześnie nie przyczyniając się do zmiany dynamiki jazdy.

Slidery na kolana

Ważnym elementem stroju każdego prawdziwego motocyklisty są ochraniacze na kolana, stanowiące nie tylko zabezpieczenie przed urazami, ale również otarciami podczas ostrych zakrętów. W naszym sklepie internetowym dostępna jest szeroka gama ochraniaczy, które można dobrać pod kątem kolorystyki jednośladu oraz pozostałych elementów stroju.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania idealnych akcesoriów!