DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Żółwie

ilość znalezionych towarów: 65

Zadbaj o swoje zdrowie podczas jazdy dwukołowcem. Ochraniacze pleców należą do tych produktów, które lepiej, by nie musiały zostać użyte, ale które każdy amator szybkich maszyn powinien mieć w swoim wyposażeniu. Żółw na plecy może mieć różną formę – może być wykonany z twardej skorupy lub sprężystej, elastycznej pianki. W celu zwiększenia bezpieczeństwa stosuje się również wyposażone w protektory koszulki sportowe, które łatwo dopasowują się do ciała oraz zapewniają właściwą cyrkulację powietrza.

Ochraniacz na plecy motocyklisty może mieć wytrzymałość na poziomie 1 lub 2. Przyjmuje się, że żółw o poziomie 1 może przepuścić około 18 kN z siły uderzenia. Osłony o poziomie 2 przepuszczają maksymalnie 10kN. Należy zatem zawsze zwracać uwagę na opis produktu i dostosowywać jego właściwości do posiadanego pojazdu oraz własnego stylu jazdy.

W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju motocyklowe ochraniacze pleców – produkty wykonane z płytkowych paneli, żółwie wykonane z miękkiej i absorbującej pianki, proste protektory oraz męskie i damskie bezrękawniki i koszulki wykonane z elastycznego materiału. Proponowane przez nas artykuły – dzięki specyficznemu materiałowi, regulowanym szelkom lub elastycznym pasom - dobrze dopasowują się do kształtu pleców, zapewniając im tym samym bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.