DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Filtry

ilość znalezionych towarów: 720

Ważnym elementem każdego pojazdu, odpowiadającym za bezpieczeństwo i komfort jazdy, są filtry powietrza i oleju. Ich regularna wymiana jest niezbędna dla utrzymania maszyny w dobrej kondycji. Dlatego w naszym asortymencie przygotowaliśmy części mechaniczne wiodących producentów, w których skład wchodzą profesjonalne filtry oleju i powietrza do motocykli rozmaitych marek, takich jak m.in. Yamaha, Suzuki czy Kawasaki.

Filtry powietrza do motocykli

Niezależnie od ich rodzaju, regularna konserwacja bądź wymiana jest kluczowa dla funkcjonowania całego układu. Zarówno wersje papierowe, jak i piankowe czy bawełniane, ulegają zużyciu wskutek charakterystycznej dla motocykli, dynamicznej jazdy.

Regularna wymiana wspomnianych komponentów zminimalizuje ryzyko przedostawania się zanieczyszczeń do komory spalania, a tym samym pozwoli zachować pojazd w dobrej kondycji oraz uchronić go przed awarią.

Filtry oleju do motocykli

Mają one za zadanie oczyszczać olej z wszelkich zanieczyszczeń i osadów, które przedostając się wgłąb układu mogłyby spowodować poważne usterki,wymagające skomplikowanej i drogiej naprawy.

W naszej ofercie znajdziesz filtry oleju marki Hilfo, dostępne w wielu rodzajach, które można dobrać odpowiednio do rodzaju motocykla, chroniąc części układu przez niszczeniem wskutek rozmaitych osadów.