Certyfikat Rzetelności

DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Siatki bagażowe

ilość znalezionych towarów: 33

Doskonale sprawdzą się do zamocowania bagażu, ponieważ połączone do nich specjalne haczyki pozwalają solidnie przytrzymać zapasowy kask lub bagaż podczas jazdy na jednośladzie. Nasze produkty oferujemy w kilku rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie.
Siatka motocyklowa pająk nie zajmuje dużo miejsca i można użyć jej do przytrzymania i zabezpieczenia przewożonych produktów, również tych o niewymiarowych gabarytach. Oferowane przez nas akcesoria znajdziesz w kilku różnych wzorach i kolorach.
Dzięki temu, że łatwo ją zwinąć i schować zawsze możesz mieć ją przy sobie i użyć w razie potrzeby. Siatka bagażowa motocyklowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, takie rozwiązanie sprawia, że jest ona odporna na działanie zmiennych czynników atmosferycznych.
W naszym asortymencie znaleźć można także linki mocujące, które doskonale sprawdzą się podczas jazdy. Oferujemy produkty znanych marek, które od wielu lat zajmują się tworzeniem różnego rodzaju gadżetów dla motocyklistów.
Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znajdziecie siatki bagażowe. Ich zastosowanie znacznie ułatwi codzienne podróżowanie. Przekonaj się sam, bo naprawdę warto!