DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Ochraniacze klatki

ilość znalezionych towarów: 31

Amatorzy szybkiej jazdy i pasjonaci pojazdów dwukołowych znajdą w asortymencie naszego sklepu różnego rodzaju ochraniacze motocyklowe, które złożą się na kompleksowe wyposażenie każdego kierowcy jednośladów. Oferowane przez nas produkty wykonane są z najbardziej wytrzymałych materiałów, które gwarantują nie tylko komfort użytkowania, ale przede wszystkim zabezpieczają ciało przed skutkami ewentualnych zderzeń, wywrotek i innych wypadków na drodze.

W zależności od preferowanego stylu jazdy oraz posiadanego pojazdu, oferujemy produkty takie jak ochraniacz na klatkę piersiową pojedynczy lub podwójny oraz elastyczna i wygodna kamizelka ochronna zawierająca certyfikowane protektory. Każdy znajdujący się u nas motocyklowy ochraniacz klatki piersiowej to gwarancja wygody podczas jazdy – artykuły wykonane są między innymi z kauczuku nitrylowego lub elastycznych, zapewniających wentylację materiałów o autonomicznym kształcie, które dobrze przylegają do ciała.

Przed zakupem konkretnego produktu należy zwrócić uwagę na jego opis – posiadamy bowiem motocyklowe kamizelki i protektory zapewniające ochronę klatki piersiowej i pleców na poziomie 1 lub 2. Poziom określa siłę uderzenia, jaką przepuszcza materiał.