DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Rękawice motocyklowe ocieplane

ilość znalezionych towarów: 67

Polska szerokość geograficzna stanowi spore wyzwanie dla motocyklistów. Warto, by zaopatrzyli się oni w akcesoria nie tylko na ciepłe dni, ale też na chłodniejszy okres roku. W naszym sklepie można znaleźć rękawice motocyklowe ocieplane, które świetnie spiszą się wiosną i jesienią, a także w zimowym okresie, w którym coraz częściej z powodzeniem można poruszać się jednośladem. Wiemy, że takie okresy roku wymagają specyficznych rękawic, więc bazujemy jedynie na doświadczonych producentach, którzy są w stanie zapewnić motocyklistom to, czego potrzebują. Wśród nich są znane w branży marki, takie jak Alpinestars, Dainese, Modeka, REV'IT, Spidi i wiele innych. Dzięki starannie wyselekcjonowanym rękawicom motocyklowym każdy klient może być pewny ich jakości.

Rękawice motocyklowe ocieplane do jazdy w zimne dni

Ocieplane rękawice motocyklowe muszą być wykonane tak, by zapewniać komfort termiczny w chłodne dni, jednak nie krępować ruchów, gdyż wpłynęłoby to niekorzystnie na płynność jazdy. Dlatego też dostępne u nas rękawice na motor ocieplane wykonane są z odpowiednio dobranych materiałów, które łączą w sobie lekkość, wytrzymałość i świetne parametry pod względem przepuszczania wilgoci i trzymania ciepła. Są one wykonywane z materiałów naturalnych oraz syntetycznych, co pozwala na tworzenie idealnych pod tym kątem kombinacji. Rękawice motocyklowe zimowe zazwyczaj wykonywane są ze skóry bydlęcej, koziej lub owczej ze wstawkami tekstylnymi. Niektóre z modeli uszyte są ze skóry syntetycznej wysokiej jakości. O szczegółach, z czego wykonany dany model producenci informują w dokładnych opisach każdego z produktów dostępnych w naszym asortymencie.

Szeroki wybór rękawic motocyklowych zimowych

Chcąc zapewnić klientom możliwie najszerszy wybór, staramy się udostępniać wszystkie modele rękawic w wielu rozmiarach. Są to więc warianty najmniejsze, jak i dużo większe. Każdy znajdzie u nas odpowiednią wielkość rękawicy zapewniającą wysoki komfort jazdy. Są to nie tylko rękawice motocyklowe męskie zimowe, ale też warianty damskie. Ponadto różnią się materiałem zastosowanej membrany, charakterystyką protektorów, a nawet kolorystyką. Fani dopasowywania akcesoriów pod kątem kolorów znajdą u nas zimowe rękawice motocyklowe w kilkudziesięciu wersjach w stonowanej, a także jaskrawej kolorystyce. Motocykliści stawiający na bezpieczeństwo mogą wybrać modele z twardymi protektorami ograniczającymi ryzyko kontuzji, natomiast osoby szukające lżejszych modeli, znajdą wersje bez protektorów.