DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Rękawice motocyklowe off-road, crossowe

ilość znalezionych towarów: 322

Off-roadowa jazda na motocyklu wymaga zaopatrzenia się w dedykowany sprzęt. Na początku warto nabyć specjalistyczne rękawice off-road, które pozwolą zadbać nie tylko o komfort jazdy w terenie, ale także o zapewnienie bezpieczeństwa podczas dynamicznych ruchów i ewentualnych wypadków. W naszym sklepie dobrze poznaliśmy potrzeby motocyklistów, więc można u nas nabyć rękawice motocyklowe off-road idealnie dopasowane do tego stylu jazdy. Na szeroką ofertę składają się jedynie produkty pochodzące od renomowanych producentów cieszących się uznaniem doświadczonych motocyklistów. Wśród nich są takie marki, jak Alpinestars MX, FIVE, Fox, REV'IT czy Thor oraz wiele innych. Tych firm nie trzeba nikomu przedstawiać, gdyż są synonimem najwyższej jakości.

Rękawice motocyklowe off-road – świetne dopasowanie zapewniające komfort i bezpieczeństwo

Rękawice crossowe muszą mieć nieco inną konstrukcję niż rękawice dedykowane do szosowej jazdy. Są one wyposażone w o wiele lepsze powłoki zapewniające nieześlizgiwanie się z klamek kierownicy, co jest kluczowe w terenie. Ponadto mają zapewnić motocykliście pełne bezpieczeństwo samej dłoni, palców, a także nadgarstków. Dostępne u nas modele zostały starannie wyselekcjonowane, by pomimo tych cech zapewniać także swobodę ruchu, gwarantującą płynne poruszanie kierownicą. Wśród dziesiątków wariantów można u nas znaleźć wersje mniej i bardziej rozbudowane jeśli chodzi o ochronę dłoni, więc odpowiednie rękawice motocyklowe cross enduro znajdą u nas zarówno osoby jeżdżące w terenie typowo rekreacyjnie, jak i osoby szukające sprzętu do jazdy ekstremalnej i wyczynowej w najtrudniejszych warunkach. Szczegółowe informacje na temat zastosowanych materiałów i stopnia ochrony danego modelu znajdują się w opisach produktów poszczególnych modeli rękawic.

Rękawice motocyklowe off-road z solidnych materiałów

Wszystkie z dostępnych u nas rękawic motocyklowych crossowych są wykonywane ze starannie dobranych materiałów. Są to zarówno materiały naturalne, takie jak skóra bydlęca, a także materiały syntetyczne, które idealnie sprawdzają się w sportowych modelach rękawic motocyklowych. Wstawki ochronne są zaś wykonywane z najwyższej klasy mocnych i lekkich materiałów jak karbon. Biorąc pod uwagę, że są perfekcyjnie wykonywane z dbałością o najdrobniejsze detale, są w stanie wytrzymać długie lata eksploatacji.

Staramy się zapewnić dostęp do jak najszerszej gamy rozmiarów w każdym modelu. Wśród nich są warianty damskie, męskie, a także dziecięce w różnej kolorystyce.