DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Skarpety termoaktywne motocyklowe

ilość znalezionych towarów: 100

Jazda na motocyklu wymaga zaopatrzenia się w dedykowaną odzież. Jednym z pierwszych nabytków powinna być bielizna termoaktywna motocyklowa dopasowana do specyfiki tego rodzaju użytkowania. Brak dedykowanej bielizny może skończyć się fatalnie – poczynając od bolesnych przetarć, aż po poważne rany. Nie można też zapominać o tym, że źle dopasowana bielizna zdecydowanie odbiera przyjemność z jazdy. W naszym sklepie przez lata świetnie poznaliśmy potrzeby motocyklistów, więc oferujemy specjalistyczna bieliznę termoaktywną motocyklową dedykowaną do jazdy codziennej, rekreacyjnej, a także wyczynowej. Wśród wszystkich producentów, z których asortymentu korzystają nasi klienci, można znaleźć jedynie marki o należytej renomie. Są to firmy, takie jak Alpinestars, Brubeck, Comodo, Craft, Fox, O’NEAL czy REV'IT i wiele innych.

Bielizna termoaktywna motocyklowa – w co się wyposażyć?

Nabywając bieliznę, warto zacząć od skarpet. Skarpety termoaktywne motocyklowe zapewniają szybkie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, co pozwala zachować komfort jazdy nawet w trudnych warunkach. Jednocześnie takie skarpety nie powodują dyskomfortu, który charakterystyczny jest dla zwykłej odzieży. Wynika to z zastosowania odpowiedniego kroju skarpety, a także wykorzystania dedykowanych do tego materiałów znanych z odzieży sportowej. Skarpety motocyklowe termoaktywne nadają się do jazdy codziennej, jazdy off-road, a także jazdy sportowej. Skarpety na motor idealnie pasują do wykorzystania ze specjalistycznymi ochraniaczami, które bez tego rodzaju skarpet powodowałyby liczne obtarcia. Warto więc od razu nabyć skarpety motocyklowe z dedykowaną odzieżą ochronną dla motocyklistów.

Skarpety na motor w różnych wariantach

Kupując skarpety termoaktywne motocyklowe, trzeba kierować się podobnymi zasadami, co podczas nabywania innych wersji odzieży. W pierwszej kolejności należy więc dopasować rozmiar. Jest to kluczowe, by skarpeta nie ściągała się, a także by nie powodowała zbyt dużego nacisku na nogę. W obydwu przypadkach skutki mogą być opłakane, zwłaszcza podczas długotrwałego użytkowania. Dlatego też w naszej ofercie zapewniamy dostęp do szerokiej gamy rozmiarów, zaczynając od najmniejszych na poziomie 36, a kończąc na rozmiarze nawet 48. Inna rozmiarówka do modele od S, do XL. Są to rozmiary standardowe znane z innych wersji ubrań. Nasi klienci mogą u nas znaleźć wersje damskie, męskie i dziecięce. Ponadto osoby zwracające uwagę na aspekt estetyczny także będą usatysfakcjonowane, gdyż w naszym asortymencie można wybierać spośród kilkudziesięciu modeli w przeróżnej kolorystyce.