Certyfikat Rzetelności

DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Oleje / Smary / Płyny

ilość znalezionych towarów: 538

Każdy pojazd wymaga regularnych przeglądów i zabiegów, które pozwolą zadbać o jego dobry stan techniczny. W tym celu, warto m.in. wymieniać płyny eksploatacyjne oraz odpowiednio zabezpieczać elementy mechaniczne pojazdu. Dlatego w naszym asortymencie przygotowaliśmy produkty przeznaczone do jednośladów, takie jak m.in. olej silnikowy oraz płyn chłodniczy do motocykla, a także smary motocyklowe.

Oleje motocyklowe wiodących marek

W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty, które pozwolą na cieszenie się dobrą kondycją jednośladu przed długi czas. Oleje silnikowe dla motocykli wiodących marek, takich jak m.in. Castrol to gwarancja wysokiej jakości produktów, które zapewnią odpowiednia pracę maszyny.

W sklepie internetowym defender.pl dostępne są oleje syntetyczne i półsyntetyczne, zapewniające odpowiednią pracę maszyny, zarówno w wersji sportowej, terenowej, jak i szosowej. Oleje silnikowe dostępne w naszej ofercie, zapewniają doskonałe osiągi, niezależnie od warunków.

Płyn chłodniczy motocyklowy

Jest to jeden z najważniejszych elementów odpowiedzialnych za prawidłową pracę silnika. Odpowiada za chłodzenie układu oraz zabezpieczanie go przed zamarzaniem. W zależności od rodzaju jednośladu oraz częstotliwości i intensywności jego użytkowania, należy wymieniać go w określonych odstępach czasu, co pozwoli chronić serce maszyny przed poważnymi i kosztownymi w naprawie usterkami.

Dlatego w asortymencie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy płyn do chłodnic renomowanego producenta Motul. Dzięki niemu, możliwe będzie zapewnienie chłodzenia układu oraz zabezpieczenie go przed korozjom i zamarzaniem, nawet w ekstremalnie niskich temperaturach.

W sklepie internetowym dostępne są również inne preparaty do jednośladów,w tym m.in. smary motocyklowe, przeznaczone m.in. do łańcuchów, łożysk czy dźwigni zawieszenia, a także zestawy, dzięki którym możliwe jest automatyczne smarowanie łańcucha.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i dobraniu produktów zapewniających optymalną pracę poszczególnych układów.