DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Kombinezony motocyklowe dwuczęściowe

ilość znalezionych towarów: 65

Niezależnie od tego, czy jeździsz po torze, wybierasz się na długą wyprawę, czy dojeżdżasz do pracy, bardzo ważne, by mieć na sobie odpowiednią ochronę. Kombinezony dwuczęściowe motocyklowe są najbardziej uniwersalną i klasyczną wersją odzieży, która zwiększa bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Ze względu na to, że pozwalają na zdjęcie kurtki, stanowią rozwiązanie gwarantujące więcej wygody, niż modele jednoczęściowe.

Chcąc zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas jazdy, warto wyposażyć się w kombinezon dwuczęściowy motocyklowy. Produkt zwiększa ochronę przed zadrapaniami oraz urazami podczas wywrotki. Ich dodatkową zaletą jest także duża swoboda ruchów. Bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w przypadku osób, które wypuszczają się na długie trasy, jak i jeżdżących rekreacyjnie.

Wśród produktów oferowanych przez nasz sklep, można znaleźć produkty dostępne w wielu rozmiarach oraz wersjach dedykowanych dla mężczyzn oraz kobiet. Posiadamy np. model Büse Silverstone Pro, który został wykonany z bydlęcej skóry i wyposażony w oddychającą podszewkę z siatki, dzięki której sprawdzi się także w trakcie gorących dni.

Dostępne są także damskie dwuczęściowe kombinezony motocyklowe, np. model Dainese ASSEN 2 PCS SUIT Lady dostępny w trzech ciekawych wariantach kolorystycznych. Produkt został wykonany ze skóry i posiada kompozytowe ochraniacze oraz wymienne slidery kolan.

W ofercie dostępne są, między innymi, modele TRP Forza, Vertex Pro Rev'it, 4SR RR Evo, Alpinestars CHALLENGER V2, Dainese Laguna Seca 4, Alpinestars Stella Kira, Dainese AVRO D2 2PSC oraz wiele innych.