DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Kombinezony motocyklowe jednoczęściowe

ilość znalezionych towarów: 70

Chcąc zapewnić sobie bezpieczeństwo oraz wygodę podczas jazdy, warto zdecydować się na jednoczęściowy kombinezon motocyklowy. Produkt doskonale sprawdzi się na torze wyścigowym, ale także poza nim. Dzięki konstrukcji, która poprawia właściwości aerodynamiczne, komfort jazdy jest w nich bardzo wysoki. Produkty tego typu doskonale sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych, zarówno podczas upałów, jak i opadów deszczu. Ponadto gwarantują znaczną swobodę ruchów.

Kombinezon motocyklowy jednoczęściowy to wybór zwiększający bezpieczeństwo podczas jazdy. Produkty tego typu są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które charakteryzują się znaczną wytrzymałością, a podczas upadku chronią przed otarciami oraz wieloma urazami kończyn lub tułowia.

W naszym asortymencie można znaleźć np. kombinezon jednoczęściowy Rev’it Triton, który wyróżnia się ciekawą stylistyką i został wyprodukowany ze skóry odpornej na ścieranie. Jest bardzo wytrzymały oraz zapewnia bardzo wysoką swobodę ruchów.

W ofercie posiadamy także Dainese Laguna Seca, Dainese z poduszką powietrzną, Rev’it Quatrum, Racing Replica Smrz, którego design nawiązuje do modeli noszonych przez profesjonalnych zawodników, model Alpinestars YOUTH GP PLUS CUP opracowany w MotoGP i Word Superbikes, oraz wiele innych nowoczesnych produktów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.