Certyfikat Rzetelności

Sławomir Żmuda, Marcin Kędra , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

ZNAJDŹ

dla motocykla

Off-road

ilość znalezionych towarów: 507

Porządny, wytrzymały, zapewniający bezpieczeństwo kask to podstawowy element wyposażenia każdego motocyklisty. Szczególnie jeśli zasiadasz za kierownicą maszyn typu off-road i crossowych oraz zajmujesz się jazdą wyczynową, powinieneś zadbać o dobranie odpowiedniej ochrony głowy. Na różnych rzeczach warto oszczędzać, ale na pewno nie na bezpieczeństwie.
Kaski off-road i crossowe dostępne w naszym sklepie posiadają wentylację na wysokim poziomie, a zarazem zapewniają ochronę przed błotem i kurzem, dzięki czemu będziesz oddychał komfortowo i swobodnie. Microlock i zapięcie typu dd gwarantują, że w razie wypadku nie ma szans, by kask zsunął się z głowy. Produkty dostępne są w różnych cenach – od 300 do 3000 złotych, dzięki czemu na pewno każdy znajdzie coś dopasowanego do swoich możliwości finansowych.
Nasze wizjery gwarantują szerokie pole widzenia, a daszki mają aerodynamiczny kształt. Wiele z naszych produktów wykonano z carbonu i innych lekkich materiałów, dzięki czemu komfort jazdy jest jeszcze wyższy. Wśród nowszych technologii polecamy Ci produkty posiadające powłokę DRP, która jest 30% wytrzymalsza niż włókno szklane.