DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Kaski Off-road, crossowe

ilość znalezionych towarów: 317

Liczba miłośników jazdy off-road, na jednośladach typu cross – rośnie z roku na rok i widać to także po zainteresowaniu, jakim cieszą się obecnie kaski motocyklowe enduro. Zaprojektowane i stworzone z myślą o miłośnikach jazdy terenowej, muszą spełniać najbardziej surowe normy bezpieczeństwa i jednocześnie pomagać jeźdźcom w wykonywaniu najtrudniejszych manewrów na nieutwardzonej trasie (lub podczas jazdy bez wytyczonej trasy). Dlatego też kask motocyklowy enduro wyróżnia przede wszystkim niska waga – chociaż można to powiedzieć o wszystkich akcesoriach wykonanych z tak innowacyjnych materiałów jak karbon, kewlar czy kompozyt i włókno szklane. Produkt końcowy wyprodukowany z takich materiałów jest ultra lekki, a przy tym niesamowicie odporny na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia pod wpływem oddziałujących na niego przeciążeń. Dlatego wybierając dla siebie idealny kask enduro, warto zainwestować w model o podwyższonej odporności i nie kierować się wyłącznie względami estetycznymi, choć te bywają szczególnie ważne dla młodych zawodników i początkujących pasjonatów motocrossu. Gwarantujemy bardzo szeroki przekrój produktów w tej kategorii – zarówno pod względem rozmiarów, kolorów jak i cen, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Pamiętajcie – idealne połączenie kasku terenowego to kask + gogle, które znajdziecie w osobnej kategorii.

Kaski motocyklowe dla profesjonalistów i najmłodszych

Niska waga oraz wentylacja są tymi aspektami, które mają szczególne znaczenie podczas jazdy w terenie lub po torze motocrossowym – jeździec nie może odczuwać żadnych ograniczeń ruchowych spowodowanych masywną i dużą konstrukcją kasku, dlatego specjalnie dla nich opracowano odporne i niesłychanie lekkie kaski enduro. Z uwagi na brak szybki i blendy w konstrukcji takiego kasku, konieczne jest zaopatrzenie się dodatkowo w gogle – muszą być jednak z nim idealnie spasowane pod względem rozmiaru i kształtu, dlatego warto obydwa te elementy nabywać jednocześnie – w tym samym sklepie i najlepiej od tego samego producenta.

Zawodnicy biorący udział w wyścigach off-road bardzo często chcą odróżnić się od reszty uczestników właśnie za pomocą kasku, dlatego zgromadzone w tej kategorii kaski motocyklowe enduro zachwycają swoimi niesamowicie barwnymi i wzorzystymi grafikami – każdy znajdzie tutaj coś unikatowego, co wyróżni go na treningu, zawodach lub podczas rekreacyjnej jazdy w terenie. Niewątpliwie wybór producentów jest na tyle szeroki, że nawet najbardziej wymagający klient powinien znaleźć w tej kategorii kask motocyklowy świetnie dopasowany do jego potrzeb, rozmiaru i kształtu głowy oraz oczekiwań.