DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Rozpoczęcie sezonu 2024 z #DEFENDERSKLEP

2024-04-22

Dzień dobry Motocyklistki i Motocykliści!


 

Wszyscy już zdążyliśmy zapomnieć o mrozie, a zimowe kurtki schowaliśmy na zasłużony odpoczynek. To chyba już najwyższy czas by wspólnie ucieszyć się nowym sezonem motocyklowym!

Już w nadchodzący weekend 27 kwietnia przygotowaliśmy specjalnie dla Was, wraz z naszymi Partnerami kolejną edycję rozpoczęcia sezonu motocyklowego! My zacieramy ręce z ekscytacji, a Wy zobaczcie jakie atrakcje czekają na Was w tym roku!


 

Triumph Kraków - jazdy testowe

Kolejny raz na otwarciu sezonu pod sklepem DEFENDER będzie można przejechać się motocyklami testowymi udostępnionymi przez #triumphkrakow. Tym razem będą czekać na Was:

  • Scrambler 400X
  • Tiger 900 GT Pro
  • Street Triple RS
  • Tiger 660 SPORT

Chcesz się zapisać na jazdy testowe? Świetnie! Kliknij poniżej:

Kliknij i sprawdź!

Pamiętaj, aby mieć swoje prawo jazdy kat. A, kask i ubrania motocyklowe!


 

Krakowska Szkoła Motocyklistów

Wśród nas będzie również Piotr Leńczowski z Krakowskiej Szkoły Motocyklistów, czyli pierwszej szkoły doskonalenia techniki jazdy tylko dla motocyklistów. Piotr ma olbrzymią wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu techniki jazdy motocyklem, motocyklowych technologii i budowy jednośladów.

Jego kursy zawierają dużo większą dawkę wiedzy, niż te w przeciętnej szkole jazdy i przekazywana jest ona w sposób interesujący, ale bez owijania w bawełnę.


 

Rafał Kopp

Osobisty doradca motocyklowy

motocyklowy concierge

Masz wątpliwości, pytania, poszukujesz eksperckiej rady, a może po prostu lubisz czerpać wiedzę z dobrych źródeł? Idealnie trafiłeś, podczas wydarzenia możesz złapać Rafała - prócz bycia twórcą recenzji i poradników oferuje obiektywną i rzetelną poradę opartą na wiedzy, doświadczeniu i empatii!


 

MODEKA - odzież motocyklowa na Twój krój

W tym roku serdecznie gościmy również Modekę wraz ze swoimi nowościami które będziesz mógł obejrzeć z pierwszej ręki i dowiedzieć się wszystkiego co tylko Cię zaciekawi. Eksperci obecni na miejscu doradzą Ci w taki sposób, byś stał się świeżo upieczonym ekspertem! 

Ponadto krążą słuchy że przygotowali kilka niespodzianek, więc być może uda się wygrać zaskakujące pamiątki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


 

RobertOzon - Guru wiedzy o pielęgnacji odzieży motocyklowej

Nawet najlepsza odzież będzie wymagać Twojej troski, zwłaszcza jeśli mowa o odzieży motocyklowej! Stąd też na stanowisku melduje się RobertOzon - bezapelacyjni Eksperci w dziedzinie pielęgnacji odzieży motocyklowej! 

Czyszczenie, ozonowanie, jonizacja, konserwacja, zaskoczysz się jak szeroki to temat, a przy okazji nauczysz jak poprawnie dbać o odzież i akcesoria oraz jakich preparatów używać. To temat rzeka, a jak mówi stare porzekadło - mądrego to aż miło posłuchać!


 

MOTO CAFE - No, bo jak tak bez kawy?

I nie, tym razem nie mówimy tutaj o Kawasaki. Choć dodatkowe punkty dla tego, kto przyjedzie Kawą na Kawę! Tak czy inaczej, wiadomo że najlepsze dyskusje i najprzyjemniejszy czas płynie wraz z kubkiem dobrej kawy!

A czy nie smakuje ona jeszcze lepiej jeśli ktoś ją postawi? No, to stawiamy!

Wpadnijże!


 

CARDO - W grupie zawsze raźniej

Czymże były by motocyklowe podróże gdyby nie możliwość dzielenia się doświadczeniami na bieżąco z współtowarzyszami podróży?

A może jesteście samotnymi wilkami i wolicie przemierzać szosy w rytmie dobrej muzyki? Lub po prostu lubicie zawsze być "pod telefonem". We wszystkich przypadkach interkom motocyklowy do doskonały pomysł!


 

Koło fortuny!

Każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może! W tym wyjątkowym dniu każdego klienta który dokona u nas zakupu zapraszamy do zabawy. Spokojnie, u nas nie ma przegranych!

 


 

MUC-OFF - Czysty motocykl, czyste sumienie!

Tego jak ważne jest odpowiednie dbanie o stan naszych motocykli nie trzeba nikomu przypominać. Muc-Off zadba o to byś zawsze pod ręką miał wszystko czego będziesz do tego potrzebować! A przy tym ładnie pachnie! ;)


 

SPIDI - z ziemi włoskiej do Polski!

Tego legendarnego producenta z regionu Wenecji nie trzeba nikomu przedstawiać. Kilka dekad doświadczenia w branży i nadal zaskakuje świeżymi produktami i nietuzinkowym designem.


 

KNOX - Brytyjska pancerność!

Knox, jak sama nazwa wskazuje, kładzie gigantyczny nacisk na bezpieczeństwo. Nie oznacza to jednak że ich produkty przypominają średniowieczne zbroje. Technologia użyta w procesach produkcji pozwala na osiągnięcie smukłych kształtów przy zachowaniu atrakcyjnego designu. Przyjdź i przekonaj się sam!


 

Sesja na naszej kultowej MOTORYNCE!

Wpadnij i skorzystaj z profesjonalnej sesji na najbardziej sportowym motocyklu wszechczasów! Tylko nie daj się ponieść emocjom, ten sprzęt to nie żarty ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


 

Zabierz dobry nastrój i w drogę, widzimy się na miejscu!