DEFENDER Akcesoria Motocyklowe , Góra Libertowska 5030-444 Libertów
sklep motocyklowy defender.net.pl
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź

dla motocykla

Manetki motocyklowe sportowe, enduro

ilość znalezionych towarów: 200

Nie tylko początkujący kierowcy, ale również doświadczeni pasjonaci pojazdów dwukołowych powinni dokładać wszelkich starań, by ich maszyna pod każdym względem gwarantowała im niezawodne i komfortowe użytkowanie. Niewielkie elementy, takie jak manetki motocyklowe w dużej mierze wpływają na wygodę jazdy i kontrolę nad kierownicą.

Barracuda i Puig – ekskluzywne produkty i niezawodna jakość

Manetka motocyklowa powinna zapewniać kierowcy maksymalną kontrolę nad pojazdem. Zakupując te elementy należy przede wszystkim odpowiednio dopasować ich rozmiar do średnicy kierownicy, tak, by nie były one zamontowane zbyt luźno. Kolejną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest wykończenie produktów. W naszym sklepie można znaleźć znakomite jakościowo manetki Barracuda i Puig. Będące połączeniem gumy i aluminium artykuły posiadają antypoślizgową strukturę, która zapewnia doskonałą przyczepność do rękawic osoby kierującej pojazdem.

Oferowane przez nas akcesoria motocyklowe dostępne są w różnych kolorach, co sprawia, że nasi klienci mogą wybierać je również pod kątem estetycznym. Wszystkie elementy do kierownicy sprzedajemy w kompletach dwóch egzemplarzy.